Typ:
Zasięg:
Data:

Zawody Centralne

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 18/12/2020 Zakończenie: 20/12/2020
Ostrowiec Świętokrzyski

Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu

Rozpoczęcie: 16/12/2020 Zakończenie: 20/12/2020
Olsztyn

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w pływaniu w płetwach

Rozpoczęcie: 12/12/2020 Zakończenie: 12/12/2020
Olecko

Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat

Rozpoczęcie: 11/12/2020 Zakończenie: 13/12/2020
Gliwice

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 15 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 11/12/2020 Zakończenie: 13/12/2020
Łódź

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 11/12/2020 Zakończenie: 13/12/2020
Lublin

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w pływaniu

Rozpoczęcie: 05/12/2020 Zakończenie: 06/12/2020
Gorzów Wielkopolski

XI Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym

Rozpoczęcie: 04/12/2020 Zakończenie: 06/12/2020
Szczecin

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w pływaniu w płetwach

Rozpoczęcie: 28/11/2020 Zakończenie: 28/11/2020
Chodzież

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w pływaniu w płetwach

Rozpoczęcie: 28/11/2020 Zakończenie: 28/11/2020
Jastrzębie Zdrój

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w pływaniu w płetwach

Rozpoczęcie: 28/11/2020 Zakończenie: 28/11/2020
Kościerzyna

Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu - I runda

Rozpoczęcie: 26/11/2020 Zakończenie: 27/11/2020
Lublin

Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu

Rozpoczęcie: 21/11/2020 Zakończenie: 22/11/2020
Poznań

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych

Rozpoczęcie: 21/11/2020 Zakończenie: 22/11/2020
Bydgoszcz

Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu

Rozpoczęcie: 07/11/2020 Zakończenie: 08/11/2020
Łódź

III Aquathlon Rzeszów 2020, Mistrzostwa Polski w Aquathlonie

Rozpoczęcie: 06/11/2020 Zakończenie: 06/11/2020
Rzeszów

Arena Grand Prix Puchar Polski

Rozpoczęcie: 24/10/2020 Zakończenie: 25/10/2020
Oświęcim

EKSTRAKLASA - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

Rozpoczęcie: 24/10/2020 Zakończenie: 25/10/2020
Łódź

EKSTRAKLASA - Arkonia Szczecin – ŁSTW OCMER Łódź

Rozpoczęcie: 10/10/2020 Zakończenie: 11/10/2020
Szczecin

Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu

Rozpoczęcie: 10/10/2020 Zakończenie: 11/10/2020
Lublin

EKSTRAKLASA - KSZO Ostrowiec Św. - ŁSTW Politechnika Łódzka

Rozpoczęcie: 10/10/2020 Zakończenie: 11/10/2020
Ostrowiec Świętokrzyski

Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym 2020

Rozpoczęcie: 03/10/2020 Zakończenie: 03/10/2020
Ostrołęka

Grand Prix Puchar Polski niepełnosprawnych w pływaniu

Rozpoczęcie: 19/09/2020 Zakończenie: 20/09/2020
Zielona Góra

Mistrzostwa Polski w pływaniu długodystansowym w płetwach

Rozpoczęcie: 06/09/2020 Zakończenie: 06/09/2020
Wdzydze

ODWOŁANE - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu Runda II

Rozpoczęcie: 28/05/2020 Zakończenie: 29/05/2020
Lublin

ODWOŁANE - Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters

Rozpoczęcie: 22/05/2020 Zakończenie: 24/05/2020
Szczecin

ODWOŁANE - Arena Grand Prix - Puchar Polski

Rozpoczęcie: 25/04/2020 Zakończenie: 26/04/2020
Lublin

ODWOŁANE - Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym 2020

Rozpoczęcie: 25/04/2020 Zakończenie: 25/04/2020
Ostrołęka

ZAWIESZONE - Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu

Rozpoczęcie: 03/04/2020 Zakończenie: 04/04/2020
Lublin

ODWOŁANE - Arena Grand Prix Puchar Polski

Rozpoczęcie: 28/03/2020 Zakończenie: 29/03/2020
Ostrowiec Świętokrzyski

ODWOŁANE - Puchar Polski Masters 2020

Rozpoczęcie: 21/03/2020 Zakończenie: 21/03/2020
Tychy

ODWOŁANE - Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów w pływaniu

Rozpoczęcie: 20/03/2020 Zakończenie: 21/03/2020
Dębica

ODWOŁANE - Arena Grand Prix Puchar Polski

Rozpoczęcie: 14/03/2020 Zakończenie: 15/03/2020
Warszawa

Arena Grand Prix Puchar Polski

Rozpoczęcie: 29/02/2020 Zakończenie: 01/03/2020
Kozienice

Zaległa I KOLEJKA EKSTRAKLASY - Alfa Gorzów Wlkp. – Arkonia Szczecin

Rozpoczęcie: 21/12/2019 Zakończenie: 22/12/2019
Gorzów Wielkopolski
Ostrowiec Świętokrzyski

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat

Rozpoczęcie: 13/12/2019 Zakończenie: 15/12/2019
Opole

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat

Rozpoczęcie: 13/12/2019 Zakończenie: 15/12/2019
Lublin

IV KOLEJKA EKSTRAKLASY

Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 08/12/2019
Polska

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat

Rozpoczęcie: 06/12/2019 Zakończenie: 08/12/2019
Ostrowiec Świętokrzyski

III KOLEJKA EKSTRAKLASY

Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 01/12/2019
Polska

Mistrzostwa Służb Mundurowych w pływaniu

Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Szczytno

Puchar Polski Masters XXIV Mistrzostwa Warszawy w pływaniu Masters

Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 01/12/2019
Warszawa

Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego w Pływaniu Runda I

Rozpoczęcie: 29/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Oświęcim
Chodzież

Arena Grand Prix Puchar Polski

Rozpoczęcie: 23/11/2019 Zakończenie: 24/11/2019
Poznań

10. Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym

Rozpoczęcie: 22/11/2019 Zakończenie: 24/11/2019
Kędzierzyn Koźle

Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters

Rozpoczęcie: 15/11/2019 Zakończenie: 17/11/2019
Łódź

II KOLEJKA EKSTRAKLASY - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom – Arkonia Szczecin

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 10/11/2019
Gliwice