Typ:
Zasięg:
Data:

Zawody Centralne

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat

Rozpoczęcie: 11/03/2011 Zakończenie: 13/03/2011
Ciechanów

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat

Rozpoczęcie: 11/03/2011 Zakończenie: 13/03/2011
Gorzów Wielkopolski

Grand Prix - Puchar Polski

Rozpoczęcie: 05/03/2011 Zakończenie: 06/03/2011
Kozienice

Grand Prix - Puchar Polski

Rozpoczęcie: 26/02/2011 Zakończenie: 27/02/2011
Ciechanów

Liga SMS – I runda

Rozpoczęcie: 11/12/2010 Zakończenie: 12/12/2010
Kraków

Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców 19-20 lat

Rozpoczęcie: 01/12/2010 Zakończenie: 04/12/2010
Szczecin

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 20/11/2010 Zakończenie: 21/11/2010
Lublin

Grand Prix - Puchar Polski

Rozpoczęcie: 20/11/2010 Zakończenie: 21/11/2010
Łódź

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 20/11/2010 Zakończenie: 20/11/2010
Bydgoszcz

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 20/11/2010 Zakończenie: 21/11/2010
Oświęcim

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 20/11/2010 Zakończenie: 20/11/2010
Śrem

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 19/11/2010 Zakończenie: 20/11/2010
Szczecin

Otwarte Mistrzostwa Polski MASTERS

Rozpoczęcie: 12/11/2010 Zakończenie: 14/11/2010
Mława

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 09/11/2010 Zakończenie: 10/11/2010
Łódź

Grand Prix - Puchar Polski

Rozpoczęcie: 06/11/2010 Zakończenie: 07/11/2010
Ciechanów

Grand Prix - Puchar Polski

Rozpoczęcie: 23/10/2010 Zakończenie: 24/10/2010
Bochnia

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 17-18 lat

Rozpoczęcie: 23/07/2010 Zakończenie: 25/07/2010
Drzonków

Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 09/07/2010 Zakończenie: 11/07/2010
Gorzów Wielkopolski

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 09/07/2010 Zakończenie: 11/07/2010
Oświęcim

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 02/07/2010 Zakończenie: 04/07/2010
Dębica

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 13 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 02/07/2010 Zakończenie: 04/07/2010
Gorzów Wielkopolski
Dąbrowa Górnicza

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 25/06/2010 Zakończenie: 27/06/2010
Ostrowiec Świętokrzyski

Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego

Rozpoczęcie: 12/06/2010 Zakończenie: 13/06/2010
Wrocław

Głowne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców

Rozpoczęcie: 03/06/2010 Zakończenie: 06/06/2010
Gliwice

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 30/05/2010 Zakończenie: 30/05/2010
Zielona Góra

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 29/05/2010
Radlin

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 30/05/2010
Busko Zdrój

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 29/05/2010
Kędzierzyn Koźle

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 30/05/2010
Szczecin

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 30/05/2010
Strzyżów

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 30/05/2010
Bydgoszcz

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 30/05/2010
Aleksandrów Łódzki

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 30/05/2010
Gorlice

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 30/05/2010
Puławy

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 30/05/2010
Suwałki

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 30/05/2010
Szczecin

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 29/05/2010 Zakończenie: 30/05/2010
Suwałki

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 28/05/2010 Zakończenie: 29/05/2010
Nowa Ruda

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10 lat

Rozpoczęcie: 28/05/2010 Zakończenie: 28/05/2010
Rybnik

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 11 lat

Rozpoczęcie: 28/05/2010 Zakończenie: 29/05/2010
Rawicz

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10 lat

Rozpoczęcie: 28/05/2010 Zakończenie: 29/05/2010
Suchy Las

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 27/05/2010 Zakończenie: 28/05/2010
Gdańsk

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 27/05/2010 Zakończenie: 28/05/2010
Raszyn

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10-11 lat

Rozpoczęcie: 27/05/2010 Zakończenie: 28/05/2010
Ożarów Mazowiecki

Grand Prix - Puchar Polski

Rozpoczęcie: 22/05/2010 Zakończenie: 23/05/2010
Gliwice

Grand Prix - Puchar Polski

Rozpoczęcie: 08/05/2010 Zakończenie: 09/05/2010
Oświęcim

Masters Letnie Otwarte Mistrzostwa Polski

Rozpoczęcie: 07/05/2010 Zakończenie: 09/05/2010
Gliwice

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 18/04/2010 Zakończenie: 18/04/2010
Bydgoszcz

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 18/04/2010 Zakończenie: 18/04/2010
Szczecinek

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 18/04/2010 Zakończenie: 18/04/2010
Suwałki

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 18/04/2010 Zakończenie: 18/04/2010
Stalowa Wola

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 17/04/2010 Zakończenie: 17/04/2010
Gdańsk

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 17/04/2010 Zakończenie: 17/04/2010
Leszno

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 17/04/2010 Zakończenie: 18/04/2010
Kraśnik

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 17/04/2010 Zakończenie: 17/04/2010
Radlin

Drużynowe Mistrzostwa Województw Młodzików 12 lat

Rozpoczęcie: 16/04/2010 Zakończenie: 17/04/2010
Nowa Ruda