Typ:
Zasięg:
Data:

LIVE

-

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2009 - IV edycja

Rozpoczęcie: 24/05/2019 Zakończenie: 24/05/2019
Dąbrowa Górnicza

XXXIII Dolnośląska Liga Pływacka IV edycja klas VII-VIII

Rozpoczęcie: 24/05/2019 Zakończenie: 24/05/2019
Wrocław

Zawody Okręgowe

Otwarte Mistrzostwa Puław w pływaniu

Rozpoczęcie: 30/06/2019 Zakończenie: 30/06/2019
Puławy

Liga Szkół i Klubów Sląskich 2006 - IV edycja

Rozpoczęcie: 19/06/2019 Zakończenie: 19/06/2019
Dąbrowa Górnicza

Wojewódzka Liga Dzieci 2019 Finał

Rozpoczęcie: 18/06/2019 Zakończenie: 18/06/2019
Żagań

Mistrzostwa Sląska 12 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 17/06/2019 Zakończenie: 18/06/2019
Gliwice

Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska w pływaniu w kat. MASTERS

Rozpoczęcie: 15/06/2019 Zakończenie: 15/06/2019
Tychy

IV Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa

Rozpoczęcie: 15/06/2019 Zakończenie: 15/06/2019
Andrychów

Klubowy Puchar Polski w pływaniu w płetwach Runda III

Rozpoczęcie: 15/06/2019 Zakończenie: 16/06/2019
Kościerzyna

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10, 11 lat

Rozpoczęcie: 15/06/2019 Zakończenie: 16/06/2019
Ciechanów

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat - 2 runda

Rozpoczęcie: 15/06/2019 Zakończenie: 16/06/2019
Gdańsk

Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 14/06/2019 Zakończenie: 15/06/2019
Poznań

Mistrzostwa Śląska Open w pływaniu

Rozpoczęcie: 13/06/2019 Zakończenie: 14/06/2019
Gliwice

Mistrzostwa Okręgu 11 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 12/06/2019 Zakończenie: 12/06/2019
Radlin

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10, 11 lat

Rozpoczęcie: 11/06/2019 Zakończenie: 12/06/2019
Warszawa

Gliwicka Liga Pływacka - III edycja

Rozpoczęcie: 11/06/2019 Zakończenie: 11/06/2019
Gliwice

Liga Klubów Śląskich Runda IV

Rozpoczęcie: 10/06/2019 Zakończenie: 10/06/2019
Radlin

Puchar Solnego Miasta Finał 2019

Rozpoczęcie: 09/06/2019 Zakończenie: 09/06/2019
Wieliczka

Letnie Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 08/06/2019 Zakończenie: 09/06/2019
Ostrowiec Świętokrzyski

Już Pływam Dzień Dziecka

Rozpoczęcie: 08/06/2019 Zakończenie: 08/06/2019
Kraków

Od Młodzika do Olimpijczyka Wielki Finał

Rozpoczęcie: 08/06/2019 Zakończenie: 08/06/2019
Warszawa

Letnie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 08/06/2019 Zakończenie: 09/06/2019
Dębica

Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 lat II runda

Rozpoczęcie: 08/06/2019 Zakończenie: 09/06/2019
Zielona Góra

Mistrzostwa Śląska 13 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 07/06/2019 Zakończenie: 08/06/2019
Dąbrowa Górnicza

Otwarte Mistrzostwa Dolnośląskiego OZP w pływaniu

Rozpoczęcie: 07/06/2019 Zakończenie: 08/06/2019
Wrocław

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 07/06/2019 Zakończenie: 08/06/2019
Gdańsk

Letnie Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 07/06/2019 Zakończenie: 08/06/2019
Opole

Mistrzostwa Okręgu 10 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 05/06/2019 Zakończenie: 05/06/2019
Radlin

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat - II runda

Rozpoczęcie: 04/06/2019 Zakończenie: 05/06/2019
Szczecin

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat - II runda

Rozpoczęcie: 03/06/2019 Zakończenie: 04/06/2019
Dąbrowa Górnicza

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10, 11 lat

Rozpoczęcie: 02/06/2019 Zakończenie: 02/06/2019
Zielona Góra

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10, 11 lat

Rozpoczęcie: 02/06/2019 Zakończenie: 02/06/2019
Stalowa Wola

Pomorska Liga Ratownictwa Wodnego 2019

Rozpoczęcie: 02/06/2019 Zakończenie: 02/06/2019
Słupsk

Miting Pływacki z Okazji Dnia Dziecka

Rozpoczęcie: 02/06/2019 Zakończenie: 02/06/2019
Knurów

III Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Olsztyna

Rozpoczęcie: 01/06/2019 Zakończenie: 02/06/2019
Olsztyn

Międzynarodowy Meeting Pływacki Ekotrendy 2019

Rozpoczęcie: 01/06/2019 Zakończenie: 02/06/2019
Oświęcim

Akademickie Mistrzostwa Śląska - Finał

Rozpoczęcie: 01/06/2019 Zakończenie: 01/06/2019
Katowice

Mistrzostwa Miasta Gdańska we Wszechstronności Stylowej

Rozpoczęcie: 01/06/2019 Zakończenie: 01/06/2019
Gdańsk

43 edycja zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 3

Rozpoczęcie: 01/06/2019 Zakończenie: 01/06/2019
Lublin

Zawody pływackie Nadzieje Olimpijskie 2019

Rozpoczęcie: 01/06/2019 Zakończenie: 01/06/2019
Brodnica

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12lat II RUNDA

Rozpoczęcie: 01/06/2019 Zakończenie: 01/06/2019
Mielec

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10, 11 lat

Rozpoczęcie: 31/05/2019 Zakończenie: 01/06/2019
Busko Zdrój

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 31/05/2019 Zakończenie: 01/06/2019
Szczecin

5 Meeteing Pływacki im. Macieja Frankiewicza

Rozpoczęcie: 31/05/2019 Zakończenie: 31/05/2019
Poznań

IV Pływacki Dzień Dziecka

Rozpoczęcie: 31/05/2019 Zakończenie: 31/05/2019
Osielsko /k Bydgoszczy

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10,11 lat

Rozpoczęcie: 30/05/2019 Zakończenie: 31/05/2019
Radlin

Gliwicka Liga Pływacka - II edycja

Rozpoczęcie: 29/05/2019 Zakończenie: 29/05/2019
Gliwice

Młodzieżowa Liga Województwa Pomorskiego 2 runda

Rozpoczęcie: 29/05/2019 Zakończenie: 29/05/2019
Gdańsk

Mistrzostwa Lublina Klas Profilowanych w pływaniu

Rozpoczęcie: 29/05/2019 Zakończenie: 29/05/2019
Lublin

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10, 11 lat

Rozpoczęcie: 28/05/2019 Zakończenie: 29/05/2019
Szczecin

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2005 i starsi - IV edycja

Rozpoczęcie: 27/05/2019 Zakończenie: 27/05/2019
Gliwice

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10, 11 lat

Rozpoczęcie: 25/05/2019 Zakończenie: 26/05/2019
Kościerzyna

Zawody pływackie o Puchar Bogdana Kruszyny–Kotulskiego

Rozpoczęcie: 25/05/2019 Zakończenie: 25/05/2019
Łódź