Typ:
Zasięg:
Data:

Zawody Okręgowe

Ogólnopolskie Zawody Pływackie BARBÓRKA 2017

Rozpoczęcie: 02/12/2017 Zakończenie: 02/12/2017
Głogów

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu

Rozpoczęcie: 02/12/2017 Zakończenie: 02/12/2017
Namysłów

XXII Otwarte Mistrzostwa Warszawy Masters

Rozpoczęcie: 02/12/2017 Zakończenie: 03/12/2017
Warszawa

ISM Sobota w Cieszynie – RUNDA II

Rozpoczęcie: 02/12/2017 Zakończenie: 02/12/2017
Cieszyn

Zawody Pływackie Z Okazji 10-lecia MUKS Wodnik Łask

Rozpoczęcie: 02/12/2017 Zakończenie: 02/12/2017
Łask

Mikołajkowe zawody pływackie

Rozpoczęcie: 02/12/2017 Zakończenie: 02/12/2017
Ustronie Morskie

Andrzejkowe Zawody Pływackie 2017

Rozpoczęcie: 02/12/2017 Zakończenie: 02/12/2017
Dzierżoniów (25m)

Wielkopolska Liga Pływacka 2017/2018 klas V – II edycja

Rozpoczęcie: 01/12/2017 Zakończenie: 01/12/2017
Poznań

Mistrzostwa Śląska 13 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 01/12/2017 Zakończenie: 02/12/2017
Dąbrowa Górnicza

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 8 i 9 lat

Rozpoczęcie: 30/11/2017 Zakończenie: 30/11/2017
Łódź

X Pływackie Andrzejki w Gminie Kozy

Rozpoczęcie: 26/11/2017 Zakończenie: 26/11/2017
Kozy

Pomorska Liga Ratownictwa Wodnego - Finał

Rozpoczęcie: 26/11/2017 Zakończenie: 26/11/2017
Słupsk

Liga Pływacka Szuwarek - VIII runda - FINAŁ

Rozpoczęcie: 26/11/2017 Zakończenie: 26/11/2017
Krasnystaw

X Grand Prix w pływaniu o Puchar Sprintu Victorii Józefów

Rozpoczęcie: 26/11/2017 Zakończenie: 26/11/2017
Józefów

Finał Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach

Rozpoczęcie: 25/11/2017 Zakończenie: 26/11/2017
Jastrzębie Zdrój

Zawody pływackie Grand Prix Brodnicy

Rozpoczęcie: 25/11/2017 Zakończenie: 25/11/2017
Brodnica

Zawody pływackie Już Pływam

Rozpoczęcie: 25/11/2017 Zakończenie: 25/11/2017
Piekary

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności 12 lat

Rozpoczęcie: 25/11/2017 Zakończenie: 25/11/2017
Gdańsk

Międzynarodowe zawody pływackie o Puchar Dyrektora MOSIR Tychy

Rozpoczęcie: 25/11/2017 Zakończenie: 26/11/2017
Tychy

Mistrzostwa Śląska 10 - latków

Rozpoczęcie: 24/11/2017 Zakończenie: 24/11/2017
Dąbrowa Górnicza
Ożarów Mazowiecki

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności 11 lat

Rozpoczęcie: 24/11/2017 Zakończenie: 24/11/2017
Gdańsk

Mistrzostwa Wojska Polskiego Spartakiada Jesienna

Rozpoczęcie: 22/11/2017 Zakończenie: 23/11/2017
Wrocław

Liga Szkół i Klubów Śląskich 2008 - II edycja

Rozpoczęcie: 20/11/2017 Zakończenie: 20/11/2017
Gliwice

Ogólnopolskie zawody o Puchar MOSiR Kielce

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 19/11/2017
Kielce

Międzynarodowy Meeting Pływacki Tri-Team Swimming Cup

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 19/11/2017
Kościerzyna

XXI Międzynarodowy Miting Niesłyszacych im Józefa Sikorskiego

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 19/11/2017
Poznań
Zdzieszowice

Mistrzostw Województwa Lubelskiego 10 i 11 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Kraśnik

Jesienne Zawody Pływackie

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Kudowa

Puchar LKS Jedność 32 Przyszowice

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Paniówki / k Gliwic

Ogólnopolskie zawody pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Mława

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 19/11/2017
Mława

XXI Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Inowrocław

XXVIII Memoriał Marka Petrusewicza

Rozpoczęcie: 17/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Wrocław

XV Memoriał Cezarego Piórkowskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 17/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Płock

Liga Klubów Śląskich rocznika 2005 Runda II

Rozpoczęcie: 17/11/2017 Zakończenie: 17/11/2017
Radlin

Dolnośląska Liga Międzyuczelniana I edycja

Rozpoczęcie: 16/11/2017 Zakończenie: 16/11/2017
Wrocław
Włocławek

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2006 - II edycja

Rozpoczęcie: 15/11/2017 Zakończenie: 15/11/2017
Dąbrowa Górnicza

XXXII Dolnośląska Liga Pływacka, klasy V, edycja I

Rozpoczęcie: 14/11/2017 Zakończenie: 14/11/2017
Wrocław

Zawody pływackie Pływam na medal

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Toruń

XIII Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Mielec

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Dobrodzień

Puchar Sprintu Night&Lights 2017

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Gliwice

I Ogólnopolski Miting Pływacki Osób Niepełnosprawnych

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 12/11/2017
Łódź