Typ:
Zasięg:
Data:

LIVE

-

Liga Klubów Śląskich rocznika 2007 Runda II

Rozpoczęcie: 16/01/2019 Zakończenie: 16/01/2019
Radlin

Zawody Okręgowe

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci o Puchar KS Warta Poznań

Rozpoczęcie: 23/02/2019 Zakończenie: 23/02/2019
Poznań

Ogólnpolskie zawody pływackie o puchar Dyrektora MOSiR Kielce

Rozpoczęcie: 23/02/2019 Zakończenie: 24/02/2019
Kielce

Puchar Solnego Miasta Edycja I

Rozpoczęcie: 16/02/2019 Zakończenie: 16/02/2019
Wieliczka

I Walentynkowe zawody pływackie

Rozpoczęcie: 16/02/2019 Zakończenie: 16/02/2019
Bydgoszcz

Ogólnopolskie Zawody pływackie w Mogilnie 2019

Rozpoczęcie: 09/02/2019 Zakończenie: 09/02/2019
Mogilno

Puchar Silesia 2019

Rozpoczęcie: 01/02/2019 Zakończenie: 03/02/2019
Katowice

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2009 - II edycja

Rozpoczęcie: 30/01/2019 Zakończenie: 30/01/2019
Dąbrowa Górnicza

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2005 i starsi

Rozpoczęcie: 28/01/2019 Zakończenie: 28/01/2019
Gliwice

Liga Województwa Pomorskiego Dzieci - 1 runda

Rozpoczęcie: 27/01/2019 Zakończenie: 27/01/2019
Słupsk

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2008

Rozpoczęcie: 25/01/2019 Zakończenie: 25/01/2019
Gliwice

Liga Dzieci i Młodzików w pływaniu

Rozpoczęcie: 22/01/2019 Zakończenie: 22/01/2019
Łódź

I Runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach

Rozpoczęcie: 19/01/2019 Zakończenie: 20/01/2019
Olsztyn

Multiliga 2019 - I runda

Rozpoczęcie: 19/01/2019 Zakończenie: 19/01/2019
Lublin

Cieszyński Miting Pływacki Runda III

Rozpoczęcie: 19/01/2019 Zakończenie: 19/01/2019
Cieszyn

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu edycja 2018/2019

Rozpoczęcie: 19/01/2019 Zakończenie: 19/01/2019
Krapkowice

III Drużynowe Mistrzostwa Choszczna w pływaniu

Rozpoczęcie: 19/01/2019 Zakończenie: 19/01/2019
Choszczno

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2006 - II edycja

Rozpoczęcie: 18/01/2019 Zakończenie: 18/01/2019
Dąbrowa Górnicza

II OPEN Baltic Finswimming Championship

Rozpoczęcie: 18/01/2019 Zakończenie: 20/01/2019
Olsztyn

Liga Klubów Śląskich rocznika 2007 Runda II

Rozpoczęcie: 16/01/2019 Zakończenie: 16/01/2019
Radlin

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu edycja 2018/2019

Rozpoczęcie: 14/01/2019 Zakończenie: 14/01/2019
Kluczbork

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Konrada Czerniaka - IV edycja

Rozpoczęcie: 12/01/2019 Zakończenie: 12/01/2019
Lublin

Zawody Pływackie Bijemy Rekordy pod patronatem Pawła Korzeniowskiego

Rozpoczęcie: 22/12/2018 Zakończenie: 22/12/2018
Oświęcim

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 22/12/2018 Zakończenie: 22/12/2018
Zielona Góra

Bijemy Rekordy Gliwic 2018

Rozpoczęcie: 18/12/2018 Zakończenie: 18/12/2018
Gliwice

Gwiazdkowe zawody pływackie

Rozpoczęcie: 16/12/2018 Zakończenie: 16/12/2018
Ustronie Morskie

Liga Pływacka Szuwarek - VI runda - FINAŁ

Rozpoczęcie: 16/12/2018 Zakończenie: 16/12/2018
Krasnystaw

XV Mikołajkowe Zawody Pływackie Wola 2018

Rozpoczęcie: 15/12/2018 Zakończenie: 15/12/2018
Wola k/Miedźnej

Gwiazdkowe zawody pływackie

Rozpoczęcie: 15/12/2018 Zakończenie: 15/12/2018
Gniezno

III Neptun International Swimming Meeting

Rozpoczęcie: 15/12/2018 Zakończenie: 15/12/2018
Świdnica

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego 10 - 12 lat

Rozpoczęcie: 15/12/2018 Zakończenie: 16/12/2018
Zabierzów

Od Młodzika do Olimpijczyka drugie eliminacje w sezonie 2018/2019

Rozpoczęcie: 15/12/2018 Zakończenie: 15/12/2018
Warszawa

XXXIII Dolnośląska Liga Pływacka I edycja klas IV

Rozpoczęcie: 11/12/2018 Zakończenie: 11/12/2018
Wrocław

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - I runda

Rozpoczęcie: 09/12/2018 Zakończenie: 09/12/2018
Lublin

Mikołajkowy Miting Pływacki

Rozpoczęcie: 09/12/2018 Zakończenie: 09/12/2018
Knurów

Grand Prix Wągrowca w pływaniu Edycja II

Rozpoczęcie: 09/12/2018 Zakończenie: 09/12/2018
Wągrowiec

XVI Gwiazdkowy Puchar Zakopanego

Rozpoczęcie: 09/12/2018 Zakończenie: 09/12/2018
Zakopane

III Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur w pływaniu

Rozpoczęcie: 08/12/2018 Zakończenie: 09/12/2018
Olsztyn

Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży Otylia Swim Cup - Winter Edition

Rozpoczęcie: 08/12/2018 Zakończenie: 09/12/2018
Szczecin

Puchar Sprintu

Rozpoczęcie: 08/12/2018 Zakończenie: 08/12/2018
Puławy

Zawody Mikołajkowe w pływaniu Wrocław 2018

Rozpoczęcie: 08/12/2018 Zakończenie: 08/12/2018
Wrocław

XIII Mikołajkowe Zawody Pływackie

Rozpoczęcie: 08/12/2018 Zakończenie: 08/12/2018
Bydgoszcz

Grand Prix Ciechanowa z okazji XX lecia Klubu MPKS Orka Ciechanów

Rozpoczęcie: 08/12/2018 Zakończenie: 09/12/2018
Ciechanów

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 08/12/2018 Zakończenie: 09/12/2018
Kędzierzyn Koźle

Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska w pływaniu w kategorii MASTERS

Rozpoczęcie: 08/12/2018 Zakończenie: 08/12/2018
Tychy

Sobota Pływacka Runda III 2018/2019

Rozpoczęcie: 08/12/2018 Zakończenie: 08/12/2018
Kraków

Podkarpacka Liga Pływacka 10, 11 lat - III edycja jesień 2018

Rozpoczęcie: 08/12/2018 Zakończenie: 08/12/2018
Mielec

Zimowe Mistrzostwa DOZP w pływaniu

Rozpoczęcie: 07/12/2018 Zakończenie: 08/12/2018
Nowa Ruda

Mistrzostwa Śląska 12 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 06/12/2018 Zakończenie: 07/12/2018
Gliwice

Mistrzostwa Śląska 13-latków w pływaniu

Rozpoczęcie: 05/12/2018 Zakończenie: 06/12/2018
Racibórz

Mistrzostwa Szkół Województwa Lubelskiego w pływaniu - FINAŁ

Rozpoczęcie: 05/12/2018 Zakończenie: 05/12/2018
Lublin

Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego roczników 2005, 2006

Rozpoczęcie: 04/12/2018 Zakończenie: 04/12/2018
Łódź

Ogólnopolskie zawody pływackie Solano Cup

Rozpoczęcie: 02/12/2018 Zakończenie: 02/12/2018
Osielsko /k Bydgoszczy

Mistrzostwa Śląska 11 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 01/12/2018 Zakończenie: 01/12/2018
Gliwice

42 edycja zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 6

Rozpoczęcie: 01/12/2018 Zakończenie: 01/12/2018
Lublin

Zachodniopomorska Liga Pływacka

Rozpoczęcie: 01/12/2018 Zakończenie: 01/12/2018
Gryfino