Typ:
Zasięg:
Data:

LIVE

-

Zawody Okręgowe

Dolnośląska Liga Międzyuczelniana w pływaniu

Rozpoczęcie: 12/11/2019 Zakończenie: 12/11/2019
Wrocław

XV Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości

Rozpoczęcie: 11/11/2019 Zakończenie: 11/11/2019
Mielec

Sztafeta Niepodległości - zawody pływackie

Rozpoczęcie: 11/11/2019 Zakończenie: 11/11/2019
Lublin

XII Zawody Pływackie z Okazji Święta Niepodległości

Rozpoczęcie: 10/11/2019 Zakończenie: 10/11/2019
Horyniec Zdrój

Małopolska Liga Dzieci - Memoriał Andrzeja Kiełbusiewicza

Rozpoczęcie: 10/11/2019 Zakończenie: 10/11/2019
Tarnów

SWIM MANIA Dolnośląska Liga Pływacka

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 09/11/2019
Wrocław

Zawody pływackie Pływam na medal

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 09/11/2019
Toruń

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR Kielce

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 10/11/2019
Kielce

Małopolska Liga Młodzików

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 09/11/2019
Bochnia

Silesiada 2019 w pływaniu

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 09/11/2019
Katowice

Puchar Sprintu Night&Lights 2019

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 09/11/2019
Gliwice

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 10-11 lat jesień 2019 - II edycja

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 09/11/2019
Tarnobrzeg

I Zawody Pływackie z Okazji Święta Niepodległości

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 09/11/2019
Radlin

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 09/11/2019
Lębork

Małopolska Liga Młodzików

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 09/11/2019
Bochnia

VIII Mistrzostwa Michałowa w Pływaniu

Rozpoczęcie: 09/11/2019 Zakończenie: 09/11/2019
Michałowo

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego dla roczników 2011, 2010, 2009

Rozpoczęcie: 08/11/2019 Zakończenie: 08/11/2019
Łódź

Grand Prix woj zachodniopomorskiego i lubuskiego I edycja 2019/2020

Rozpoczęcie: 29/10/2019 Zakończenie: 29/10/2019
Koszalin

Puchar Sprintu pod patronatem Burmistrza Wągrowca

Rozpoczęcie: 27/10/2019 Zakończenie: 27/10/2019
Wągrowiec

VIII Mityng Pływacki Rybnik 2019

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Rybnik

XVI Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w pływaniu

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Legnica

Od Młodzika do Olimpijczyka czwarte eliminacje w sezonie 2019/2020

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Warszawa

43 edycja zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 5

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Lublin

VIII Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Ostrołęka

Zawody pływackie Z Delfinem do Tokio

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Toruń

IV Elbląska Jesień Pływacka z okazji jubileuszu 15 lat UKP Jedynka

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Elbląg

IX Ogólnopolskie Zawody Pływackie Śremska Wieża

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Śrem

VIII Zawody pływackie o Ciupagę Ondraszka

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Bielsko Biała

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Kędzierzyn Koźle

III Ogólnopolski Miting Pływacki Osób Niepełnosprawnych

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 27/10/2019
Łódź

Finswimming Junior European Cup

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 27/10/2019
Gliwice

XI Mityng pływacki Masters

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 27/10/2019
Szczecinek
Gorzów Wielkopolski

IX Meeting Pływacki Floating Arena Cup

Rozpoczęcie: 25/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Szczecin

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2010 - I runda

Rozpoczęcie: 25/10/2019 Zakończenie: 25/10/2019
Dąbrowa Górnicza

Liga klubów Śląskich rocznika 2009 runda I

Rozpoczęcie: 23/10/2019 Zakończenie: 23/10/2019
Radlin

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu

Rozpoczęcie: 22/10/2019 Zakończenie: 22/10/2019
Kietrz

Świętokrzyskie – Już Pływam

Rozpoczęcie: 20/10/2019 Zakończenie: 20/10/2019
Staszów

IV runda Ligi Wojewódzkiej Open w pływaniu

Rozpoczęcie: 20/10/2019 Zakończenie: 20/10/2019
Krasnystaw

Kołobrzeg Sprint Cup 2019

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Kołobrzeg

XIV Puchar Burmistrza Dobrodzienia w pływaniu

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 20/10/2019
Dobrodzień

Świętokrzyska Liga Pływacka 6 Runda Finałowa Dużej Ligi

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Ostrowiec Świętokrzyski

Ogólnopolskie Zawody Pływackie 8 Urodziny Term Maltańskich

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Poznań

Pływackie Sprinty

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Radom

Ogólnopolskie Zawody o Puchar Burmistrza Srebrnego Miasta Olkusz

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Olkusz

IV Runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 20/10/2019
Toruń

Liga Dzieci i Młodzików sezon 2019/2020

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Łódź

I Międzynarodowe Mistrzostwa Leska w pływaniu

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Lesko

IX Zawody Pływackie w Sokółce

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Sokółka

IV runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików 11-12 lat

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Ryki

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2008 - I edycja

Rozpoczęcie: 18/10/2019 Zakończenie: 18/10/2019
Dąbrowa Górnicza