Typ:
Zasięg:
Data:

LIVE

-

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2009 - I edycja

Rozpoczęcie: 15/11/2018 Zakończenie: 15/11/2018
Dąbrowa Górnicza

XXXIII Dolnośląska Liga Pływacka I edycja klas VI

Rozpoczęcie: 15/11/2018 Zakończenie: 15/11/2018
Wrocław

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu edycja 2018/2019

Rozpoczęcie: 15/11/2018 Zakończenie: 15/11/2018
Opole

Zawody Okręgowe

Grand Prix Parku Wodnego Jura

Rozpoczęcie: 17/11/2018 Zakończenie: 17/11/2018
Łazy

VIII Karkonoski Puchar Sprintu

Rozpoczęcie: 17/11/2018 Zakończenie: 18/11/2018
Jelenia Góra

Mistrzostwa Śląska Open w pływaniu

Rozpoczęcie: 16/11/2018 Zakończenie: 17/11/2018
Gliwice

Wielkopolska Liga Pływacka 2018/2019 klas IV 1 edycja

Rozpoczęcie: 16/11/2018 Zakończenie: 16/11/2018
Rawicz

XVI Memoriał Cezarego Piórkowskiego w Pływaniu

Rozpoczęcie: 16/11/2018 Zakończenie: 17/11/2018
Płock

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2009 - I edycja

Rozpoczęcie: 15/11/2018 Zakończenie: 15/11/2018
Dąbrowa Górnicza

XXXIII Dolnośląska Liga Pływacka I edycja klas VI

Rozpoczęcie: 15/11/2018 Zakończenie: 15/11/2018
Wrocław

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu edycja 2018/2019

Rozpoczęcie: 15/11/2018 Zakończenie: 15/11/2018
Opole

Dolnośląska Liga Międzyuczelniana

Rozpoczęcie: 13/11/2018 Zakończenie: 13/11/2018
Wrocław

XIV Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości

Rozpoczęcie: 11/11/2018 Zakończenie: 11/11/2018
Mielec

Pomorska Liga Ratownictwa Wodnego - 3 runda finałowa

Rozpoczęcie: 11/11/2018 Zakończenie: 11/11/2018
Reda

Zawpdy pływackie Sztafeta Niepodległości

Rozpoczęcie: 11/11/2018 Zakończenie: 11/11/2018
Lublin

XI Zawody Pływackie z Okazji Święta Niepodległości

Rozpoczęcie: 11/11/2018 Zakończenie: 11/11/2018
Horyniec Zdrój

Silesiada 2018 w pływaniu

Rozpoczęcie: 10/11/2018 Zakończenie: 10/11/2018
Katowice

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 10 - 11 lat II edycja jesienna

Rozpoczęcie: 10/11/2018 Zakończenie: 10/11/2018
Tarnobrzeg

Zawody pływackie Pływam na medal

Rozpoczęcie: 10/11/2018 Zakończenie: 10/11/2018
Toruń

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR Kielce

Rozpoczęcie: 10/11/2018 Zakończenie: 11/11/2018
Kielce

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży MEYN

Rozpoczęcie: 10/11/2018 Zakończenie: 10/11/2018
Lębork

Wielkopolska Liga Pływacka 2018/2019 klas V 1 edycja

Rozpoczęcie: 09/11/2018 Zakończenie: 09/11/2018
Rawicz

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2008 - I edycja

Rozpoczęcie: 09/11/2018 Zakończenie: 09/11/2018
Gliwice

XXXIII Dolnośląska Liga Pływacka I edycja klas VII-VIII

Rozpoczęcie: 07/11/2018 Zakończenie: 07/11/2018
Wrocław

II Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR Tychy

Rozpoczęcie: 03/11/2018 Zakończenie: 04/11/2018
Tychy

42 edycja zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 5

Rozpoczęcie: 03/11/2018 Zakończenie: 03/11/2018
Lublin

Puchar Sprintu NIGHT&LIGHTS 2018

Rozpoczęcie: 03/11/2018 Zakończenie: 03/11/2018
Gliwice

Liga Dzieci i Młodzików w pływaniu

Rozpoczęcie: 31/10/2018 Zakończenie: 31/10/2018
Skierniewice

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu edycja 2018/2019

Rozpoczęcie: 30/10/2018 Zakończenie: 30/10/2018
Zdzieszowice

Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej

Rozpoczęcie: 29/10/2018 Zakończenie: 30/10/2018
Łódź

Liga Pływacka Szuwarek - V runda

Rozpoczęcie: 28/10/2018 Zakończenie: 28/10/2018
Krasnystaw

X Mityng Pływacki Masters Szczecinek 2018

Rozpoczęcie: 27/10/2018 Zakończenie: 28/10/2018
Szczecinek

VII Mityng Pływacki Rybnik 2018

Rozpoczęcie: 27/10/2018 Zakończenie: 27/10/2018
Rybnik

VII Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu

Rozpoczęcie: 27/10/2018 Zakończenie: 27/10/2018
Ostrołęka

Zawody Pływackie z Delfinem do Tokio

Rozpoczęcie: 27/10/2018 Zakończenie: 27/10/2018
Toruń

VII Zawody Pływackie o Ciupagę Ondraszka

Rozpoczęcie: 27/10/2018 Zakończenie: 27/10/2018
Bielsko Biała

II Ogólnopolski Miting Pływacki Osób Niepełnosprawnych

Rozpoczęcie: 26/10/2018 Zakończenie: 28/10/2018
Łódź

Wielkopolska Liga Pływacka 2018/2019 klas VII, VIII i gimnazjum

Rozpoczęcie: 26/10/2018 Zakończenie: 26/10/2018
Rawicz

VIII Meeting Pływacki Floating Arena CUP

Rozpoczęcie: 26/10/2018 Zakończenie: 27/10/2018
Szczecin
Gorzów Wielkopolski

The International Student Cup in Swimming

Rozpoczęcie: 25/10/2018 Zakończenie: 27/10/2018
Wrocław

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu edycja 2018/2019

Rozpoczęcie: 24/10/2018 Zakończenie: 24/10/2018
Olesno

Liga Klubów Śląskich Rocznika 2007

Rozpoczęcie: 24/10/2018 Zakończenie: 24/10/2018
Radlin

Wojewódzka Liga Juniorów Open w pływaniu Runda IV

Rozpoczęcie: 21/10/2018 Zakończenie: 21/10/2018
Krasnystaw

XIII Puchar Burmistrza Dobrodzienia w pływaniu

Rozpoczęcie: 20/10/2018 Zakończenie: 20/10/2018
Dobrodzień

Ogólnopolskie Mistrzostwa Radomia w pływaniu

Rozpoczęcie: 20/10/2018 Zakończenie: 20/10/2018
Radom

Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików w pływaniu Runda IV

Rozpoczęcie: 20/10/2018 Zakończenie: 20/10/2018
Zamość

XI Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika

Rozpoczęcie: 20/10/2018 Zakończenie: 21/10/2018
Tychy