Typ:
Zasięg:
Data:

LIVE

-

Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10, 11 lat

Rozpoczęcie: 25/05/2019 Zakończenie: 26/05/2019
Kościerzyna

Puchar Roztocza 2019

Rozpoczęcie: 25/05/2019 Zakończenie: 26/05/2019
Zamość

Zawody Okręgowe

Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Hemofilią

Rozpoczęcie: 14/04/2019 Zakończenie: 14/04/2019
Warszawa

Liga Województwa Pomorskiego Młodzików - II runda

Rozpoczęcie: 14/04/2019 Zakończenie: 14/04/2019
Lębork

Młodzieżowa Liga Województwa Pomorskiego - II runda

Rozpoczęcie: 13/04/2019 Zakończenie: 13/04/2019
Gdańsk

Świętokrzyska Liga Pływacka 3 Runda Dużej Ligi

Rozpoczęcie: 13/04/2019 Zakończenie: 13/04/2019
Sandomierz

VIII Międzynarodowy Miting Oleśnica 2019

Rozpoczęcie: 13/04/2019 Zakończenie: 14/04/2019
Oleśnica

X Międzynarodowy Miting Pływacki Pawłowice 2019

Rozpoczęcie: 13/04/2019 Zakończenie: 14/04/2019
Pawłowice

IX Karkonoski Puchar Sprintu

Rozpoczęcie: 13/04/2019 Zakończenie: 14/04/2019
Jelenia Góra

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny

Rozpoczęcie: 13/04/2019 Zakończenie: 13/04/2019
Kędzierzyn Koźle

Zachodniopomorska Liga Pływacka 2018/2019 Edycja IV Finałowa

Rozpoczęcie: 13/04/2019 Zakończenie: 13/04/2019
Szczecin

XIV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity

Rozpoczęcie: 12/04/2019 Zakończenie: 14/04/2019
Zabierzów

IV Ogólnopolskie Zawody Pływackie SOLANO CUP

Rozpoczęcie: 07/04/2019 Zakończenie: 07/04/2019
Osielsko /k Bydgoszczy

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 11-12lat - II edycja wiosna 2019

Rozpoczęcie: 07/04/2019 Zakończenie: 07/04/2019
Krosno

Puchar Sprintu w pływaniu

Rozpoczęcie: 07/04/2019 Zakończenie: 07/04/2019
Świebodzin

Liga Wojewódzka Open w pływaniu 2019 - II Runda

Rozpoczęcie: 07/04/2019 Zakończenie: 07/04/2019
Kraśnik

Ogólnopolskie Zawody Pływackie z Ikarem na Fali

Rozpoczęcie: 06/04/2019 Zakończenie: 06/04/2019
Bydgoszcz

ISM Delfin Cieszyn 2019

Rozpoczęcie: 06/04/2019 Zakończenie: 07/04/2019
Cieszyn

Od młodzika do Olimpijczyka czwarte eliminacje w sezonie 2018/2019

Rozpoczęcie: 06/04/2019 Zakończenie: 06/04/2019
Warszawa

IX Puchar Prezesa DOZP w pływaniu

Rozpoczęcie: 06/04/2019 Zakończenie: 06/04/2019
Legnica

Ligi Dzieci i Młodzików 11-12 lat - Runda II

Rozpoczęcie: 06/04/2019 Zakończenie: 06/04/2019
Biłgoraj

Świętokrzyska Liga Pływacka 3 Runda Małej Ligi

Rozpoczęcie: 06/04/2019 Zakończenie: 06/04/2019
Busko Zdrój

X Jubileuszowe Pływackie Mistrzostwa Skawiny

Rozpoczęcie: 06/04/2019 Zakończenie: 06/04/2019
Skawina

Grand Prix Małopolski Runda IV

Rozpoczęcie: 06/04/2019 Zakończenie: 06/04/2019
Oświęcim

XI Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu

Rozpoczęcie: 06/04/2019 Zakończenie: 07/04/2019
Kołobrzeg

XV Mistrzostwa Polski Lekarzy w pływaniu

Rozpoczęcie: 04/04/2019 Zakończenie: 06/04/2019
Dębica

Wielkopolska Liga Pływacka 2018/2019 klas V – 3 edycja

Rozpoczęcie: 03/04/2019 Zakończenie: 03/04/2019
Głogów

Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego roczników 2010, 2009, 2008

Rozpoczęcie: 03/04/2019 Zakończenie: 03/04/2019
Łódź

Gliwicka Liga Pływacka - I edycja

Rozpoczęcie: 03/04/2019 Zakończenie: 03/04/2019
Gliwice

Wielkopolska Liga Pływacka 2018/2019 klas VI – 3 edycja

Rozpoczęcie: 01/04/2019 Zakończenie: 01/04/2019
Głogów

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2005 i starsi - III edycja

Rozpoczęcie: 01/04/2019 Zakończenie: 01/04/2019
Gliwice

VI Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu

Rozpoczęcie: 31/03/2019 Zakończenie: 31/03/2019
Goczałkowice - Zdrój

IV Otwarte Mistrzostwa Staszowa w pływaniu

Rozpoczęcie: 30/03/2019 Zakończenie: 31/03/2019
Staszów

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Gorące Ściganie na Termach

Rozpoczęcie: 30/03/2019 Zakończenie: 30/03/2019
Poznań

V Wiosenne Zawody Pływackie

Rozpoczęcie: 30/03/2019 Zakończenie: 30/03/2019
Wola k/Miedźnej
Herby /k Lublińca

Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży Otylia Swim Cup 2019

Rozpoczęcie: 30/03/2019 Zakończenie: 31/03/2019
Łódź

Wiosenne Zawody Pływackie

Rozpoczęcie: 30/03/2019 Zakończenie: 30/03/2019
Białystok

I Indywidualne Ogólnopolskie Mistrzostwa Sierpca w Pływaniu

Rozpoczęcie: 30/03/2019 Zakończenie: 30/03/2019
Sierpc

Opolskie Gwiazdy Europy - Pływacki Miting na Wodnej Nucie

Rozpoczęcie: 30/03/2019 Zakończenie: 30/03/2019
Opole

Puchar Ziemi Podkarpackiej Memariał Jerzego Szczerbatego

Rozpoczęcie: 30/03/2019 Zakończenie: 30/03/2019
Tarnobrzeg

XXXIII Dolnośląska Liga Pływacka III edycja klas VII - VIII

Rozpoczęcie: 29/03/2019 Zakończenie: 29/03/2019
Wrocław

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat – I runda

Rozpoczęcie: 29/03/2019 Zakończenie: 30/03/2019
Dąbrowa Górnicza

Wielkopolska Liga Pływacka 2018/2019 klas IV – 3 edycja

Rozpoczęcie: 27/03/2019 Zakończenie: 27/03/2019
Głogów
Skierniewice

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu edycja 2018/2019

Rozpoczęcie: 26/03/2019 Zakończenie: 26/03/2019
Zdzieszowice

Dolnośląska Liga Międzyuczelniana edycja II

Rozpoczęcie: 26/03/2019 Zakończenie: 26/03/2019
Wrocław

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2008 - III edycja

Rozpoczęcie: 25/03/2019 Zakończenie: 25/03/2019
Gliwice

IX Zabrzański Miting Pływacki w pływaniu

Rozpoczęcie: 24/03/2019 Zakończenie: 24/03/2019
Zabrze

Grand Prix Wągrowca w pływaniu Edycja IV

Rozpoczęcie: 24/03/2019 Zakończenie: 24/03/2019
Wągrowiec

VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Ostrzeszowa w pływaniu

Rozpoczęcie: 24/03/2019 Zakończenie: 24/03/2019
Ostrzeszów