Typ:
Zasięg:
Data:

Zawody Okręgowe

IX Ogólnopolskie Zawody Pływackie Śremska Wieża

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Śrem

VIII Zawody pływackie o Ciupagę Ondraszka

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Bielsko Biała

Zawody pływackie Z Delfinem do Tokio

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Toruń

Od Młodzika do Olimpijczyka pierwsze eliminacje w sezonie 2019/2020

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Warszawa

Finswimming Junior European Cup

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 27/10/2019
Gliwice

IV Elbląska Jesień Pływacka z okazji jubileuszu 15 lat UKP Jedynka

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Elbląg

XI Mityng pływacki Masters

Rozpoczęcie: 26/10/2019 Zakończenie: 27/10/2019
Szczecinek
Gorzów Wielkopolski

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2010 - I runda

Rozpoczęcie: 25/10/2019 Zakończenie: 25/10/2019
Dąbrowa Górnicza

IX Meeting Pływacki Floating Arena Cup

Rozpoczęcie: 25/10/2019 Zakończenie: 26/10/2019
Szczecin

Liga klubów Śląskich rocznika 2009 runda I

Rozpoczęcie: 23/10/2019 Zakończenie: 23/10/2019
Radlin

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu

Rozpoczęcie: 22/10/2019 Zakończenie: 22/10/2019
Kietrz

IV runda Ligi Wojewódzkiej Open w pływaniu

Rozpoczęcie: 20/10/2019 Zakończenie: 20/10/2019
Krasnystaw

Świętokrzyskie – Już Pływam

Rozpoczęcie: 20/10/2019 Zakończenie: 20/10/2019
Staszów

Pływackie Sprinty

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Radom

Kołobrzeg Sprint Cup 2019

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Kołobrzeg

Ogólnopolskie Zawody o Puchar Burmistrza Srebrnego Miasta Olkusz

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Olkusz

IV runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików 11-12 lat

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Ryki

Ogólnopolskie Zawody Pływackie 8 Urodziny Term Maltańskich

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Poznań

Liga Dzieci i Młodzików sezon 2019/2020

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Łódź

I Międzynarodowe Mistrzostwa Leska w pływaniu

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Lesko

IX Zawody Pływackie w Sokółce

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Sokółka

IV Runda Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 20/10/2019
Toruń

XIV Puchar Burmistrza Dobrodzienia w pływaniu

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 20/10/2019
Dobrodzień

Świętokrzyska Liga Pływacka 6 Runda Finałowa Dużej Ligi

Rozpoczęcie: 19/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Ostrowiec Świętokrzyski

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2008 - I edycja

Rozpoczęcie: 18/10/2019 Zakończenie: 18/10/2019
Dąbrowa Górnicza

IX Karkonoski Puchar Sprintu w pływaniu

Rozpoczęcie: 18/10/2019 Zakończenie: 19/10/2019
Jelenia Góra

Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej

Rozpoczęcie: 16/10/2019 Zakończenie: 17/10/2019
Warszawa

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2007 - I edycja

Rozpoczęcie: 15/10/2019 Zakończenie: 15/10/2019
Gliwice

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci Dary Października

Rozpoczęcie: 13/10/2019 Zakończenie: 13/10/2019
Zielona Góra

Puchar Wszechstronności Stylowej w pływaniu

Rozpoczęcie: 13/10/2019 Zakończenie: 13/10/2019
Sucha Beskidzka

Grand Prix Małopolski Puchar Wszechstronności Stylowej

Rozpoczęcie: 12/10/2019 Zakończenie: 12/10/2019
Oświęcim

Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska

Rozpoczęcie: 12/10/2019 Zakończenie: 13/10/2019
Gdańsk

Puchar Sprintu o Puchar Dyrektora ZSOMS Racibórz

Rozpoczęcie: 12/10/2019 Zakończenie: 12/10/2019
Racibórz

Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej

Rozpoczęcie: 12/10/2019 Zakończenie: 12/10/2019
Lublin

Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej

Rozpoczęcie: 12/10/2019 Zakończenie: 12/10/2019
Opole

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Koszalina

Rozpoczęcie: 11/10/2019 Zakończenie: 11/10/2019
Koszalin

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2006 i starsi - I edycja

Rozpoczęcie: 08/10/2019 Zakończenie: 08/10/2019
Gliwice

IV Rekinowa 50-tka Sprint Cup 2019

Rozpoczęcie: 06/10/2019 Zakończenie: 06/10/2019
Osielsko /k Bydgoszczy

Pomorska Liga Ratownictwa Wodnego 2019

Rozpoczęcie: 06/10/2019 Zakończenie: 06/10/2019
Reda

Cieszyński Miting Pływacki runda I

Rozpoczęcie: 05/10/2019 Zakończenie: 05/10/2019
Cieszyn

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Wąbrzeźna

Rozpoczęcie: 05/10/2019 Zakończenie: 05/10/2019
Wąbrzeźno

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 10-11 lat jesień 2019 - I edycja

Rozpoczęcie: 05/10/2019 Zakończenie: 05/10/2019
Dębica

IV Memoriał Pływacki im. G.Kuczyńskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 05/10/2019 Zakończenie: 05/10/2019
Sandomierz

IV Pływacki Festiwal Sprinterski Warszawianka 2019

Rozpoczęcie: 05/10/2019 Zakończenie: 05/10/2019
Warszawa

XII Puchar Burmistrza Lubania w pływaniu

Rozpoczęcie: 04/10/2019 Zakończenie: 05/10/2019
Lubań

III runda Ligi Wojewódzkiej Open

Rozpoczęcie: 29/09/2019 Zakończenie: 29/09/2019
Zamość

Świętokrzyska Liga Pływacka 4 Runda Małej Ligi

Rozpoczęcie: 28/09/2019 Zakończenie: 28/09/2019
Ostrowiec Świętokrzyski

III runda Ligi Wojewódzkiej dzieci i Młodzików 11-12 lat

Rozpoczęcie: 28/09/2019 Zakończenie: 28/09/2019
Janów Lubelski

Ogólnopolskie Zawody Pływackie Otwarcie Sezonu na Termach

Rozpoczęcie: 28/09/2019 Zakończenie: 28/09/2019
Poznań

Otwarte mistrzostwa Mielca w pływackich sprintach

Rozpoczęcie: 28/09/2019 Zakończenie: 28/09/2019
Mielec

IV Ogólnopolski Miting Pływacki Lipno 2019

Rozpoczęcie: 28/09/2019 Zakończenie: 28/09/2019
Lipno

Gdyńskie Delfinarium Ogólnopolskie Zawody Pływackie

Rozpoczęcie: 28/09/2019 Zakończenie: 28/09/2019
Gdynia