Typ:
Zasięg:
Data:

Zawody Okręgowe

Mistrzostwa Śląska 10 - latków

Rozpoczęcie: 24/11/2017 Zakończenie: 24/11/2017
Dąbrowa Górnicza

Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności 11 lat

Rozpoczęcie: 24/11/2017 Zakończenie: 24/11/2017
Gdańsk

Mistrzostwa Wojska Polskiego Spartakiada Jesienna

Rozpoczęcie: 22/11/2017 Zakończenie: 23/11/2017
Wrocław

Liga Szkół i Klubów Śląskich 2008 - II edycja

Rozpoczęcie: 20/11/2017 Zakończenie: 20/11/2017
Gliwice

Mistrzostw Województwa Lubelskiego 10 i 11 lat w pływaniu

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Kraśnik

XXI Międzynarodowy Miting Niesłyszacych im Józefa Sikorskiego

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 19/11/2017
Poznań
Zdzieszowice

Ogólnopolskie zawody o Puchar MOSiR Kielce

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 19/11/2017
Kielce

XXI Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Inowrocław

Jesienne Zawody Pływackie

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Kudowa

Puchar LKS Jedność 32 Przyszowice

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Paniówki / k Gliwic

Międzynarodowy Meeting Pływacki Tri-Team Swimming Cup

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 19/11/2017
Kościerzyna

Ogólnopolskie zawody pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Mława

Rozpoczęcie: 18/11/2017 Zakończenie: 19/11/2017
Mława

XXVIII Memoriał Marka Petrusewicza

Rozpoczęcie: 17/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Wrocław

XV Memoriał Cezarego Piórkowskiego w pływaniu

Rozpoczęcie: 17/11/2017 Zakończenie: 18/11/2017
Płock

Liga Klubów Śląskich rocznika 2005 Runda II

Rozpoczęcie: 17/11/2017 Zakończenie: 17/11/2017
Radlin

Dolnośląska Liga Międzyuczelniana I edycja

Rozpoczęcie: 16/11/2017 Zakończenie: 16/11/2017
Wrocław
Włocławek

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2006 - II edycja

Rozpoczęcie: 15/11/2017 Zakończenie: 15/11/2017
Dąbrowa Górnicza

XXXII Dolnośląska Liga Pływacka, klasy V, edycja I

Rozpoczęcie: 14/11/2017 Zakończenie: 14/11/2017
Wrocław

Zawody pływackie Pływam na medal

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Toruń

XIII Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Mielec

Puchar Sprintu Night&Lights 2017

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Gliwice

I Ogólnopolski Miting Pływacki Osób Niepełnosprawnych

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 12/11/2017
Łódź

X Zawody Pływackie z Okazji Święta Niepodległości

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Horyniec Zdrój

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny

Rozpoczęcie: 11/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Dobrodzień

Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego 13 lat i starsi

Rozpoczęcie: 10/11/2017 Zakończenie: 11/11/2017
Oświęcim

Wielkopolska Liga Pływacka 2017/2018 klas IV – I edycja

Rozpoczęcie: 09/11/2017 Zakończenie: 09/11/2017
Rawicz

Wielkopolska Liga Pływacka 2017/2018 klas V – I edycja

Rozpoczęcie: 08/11/2017 Zakończenie: 08/11/2017
Rawicz

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2004 i starsi - II edycja

Rozpoczęcie: 08/11/2017 Zakończenie: 08/11/2017
Gliwice

Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2007 - II edycja

Rozpoczęcie: 06/11/2017 Zakończenie: 06/11/2017
Gliwice

XXXII Dolnośląska Liga Pływacka, klasy VI-VII, edycja I

Rozpoczęcie: 06/11/2017 Zakończenie: 06/11/2017
Wrocław

Świętokrzyska Liga Pływacka – 6 runda Małej Ligi

Rozpoczęcie: 05/11/2017 Zakończenie: 05/11/2017
Starachowice

Cieszyński Miting pływacki Runda I

Rozpoczęcie: 05/11/2017 Zakończenie: 05/11/2017
Cieszyn

Ogólnopolskie Zawody Pływackie MEYN

Rozpoczęcie: 04/11/2017 Zakończenie: 04/11/2017
Lębork

Grand Prix Park Wodny Jura

Rozpoczęcie: 04/11/2017 Zakończenie: 04/11/2017
Łazy

Małopolska Liga Dzieci Memoria Andrzeja Kiełbusiewicza

Rozpoczęcie: 04/11/2017 Zakończenie: 04/11/2017
Tarnów

Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 10-11lat – II edycja jesień 2017

Rozpoczęcie: 04/11/2017 Zakończenie: 04/11/2017
Tarnobrzeg

Zawody pływackie z okazji 6 urodzin Term Maltańskich

Rozpoczęcie: 29/10/2017 Zakończenie: 29/10/2017
Poznań

Świętokrzyska Liga Pływacka – 5 runda Dużej Ligi

Rozpoczęcie: 29/10/2017 Zakończenie: 29/10/2017
Sandomierz

VIII Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu

Rozpoczęcie: 29/10/2017 Zakończenie: 29/10/2017
Goczałkowice - Zdrój

VI Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Ostrołęka

Zawody pływackie Z Delfinem do Tokio

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Toruń

41 edycja zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 5

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Lublin

VI Karkonoski Puchar Sprintu

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Jelenia Góra

VI Mityng Pływacki Rybnik 2017

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Rybnik

VI Zawody o Ciupagę Ondraszka

Rozpoczęcie: 28/10/2017 Zakończenie: 28/10/2017
Bielsko Biała

Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu

Rozpoczęcie: 27/10/2017 Zakończenie: 27/10/2017
Kluczbork