Polska

PISC: Przeżyjmy to jeszcze raz

Szymon Gagatek 2016-02-23 21:02

Emocje związane z Poznań International Swimming Cup powoli opadają. Trzy dni rywalizacji ponad tysiąca pływaków w Termach Maltańskich dostarczyły wielu wrażeń i doskonałej zabawy. A nam pozwoliły spróbować czegoś zupełnie nowego w naszej transmisji. Nie mieliście okazji śledzić weekendowych relacji na YouTube'ie na bieżąco? Nic straconego, łatwo możecie do nich wrócić!

Łącznie podczas zawodów zrealizowaliśmy ponad 26 godzin bezpośredniego przekazu z Term Maltańskich. W ich trakcie postanowiliśmy wykorzystać nasze pomieszczenie, by ugościć w nim między innymi najważniejsze postaci tegorocznego Poznań International Swimming Cup: Otylię Jędrzejczak, Katarzynę Baranowską, Dianę Sokołowską czy Kacpra Majchrzaka. Nie zabrakło też organizatorów, trenerów, a nawet najmłodszej uczestniczki tegorocznej rywalizacji. Ale na tym wyliczanie się nie kończy! W sumie udało się przeprowadzić 14 rozmów. Linki do każdej z nich znajdziecie poniżej, a także w komentarzach pod zapisem relacji z poszczególnych bloków na naszym YouTube'owym kanale. Sprawdźcie sami!

Blok I: Adrian Roszak, Piotr Białek, Paulina Palka

Blok II: Kacper Majchrzak, Jarosław Błażek, Otylia Jędrzejczak

Blok III: Michał Derewecki

Blok IV: Maks Rybacki i Gosia Rybacka, Bartłomiej Sosiński, Michał Harasim

Blok V: Katarzyna BaranowskaJarosław Błażek, Diana Sokołowska, Przemysław Lutomski 

Podczas zawodów w realizacji komentarza pomagała "elektroniczna Paulina", o której opowiadał też w jednej z rozmów odpowiedzialny za całą transmisję Michał Harasim. Jak działa nasza nowa koleżanka? Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji się przekonać, możecie sprawdzić TUTAJ.