Polska

Sport Twoją Szansą: Paweł Juraszek

Szymon Gagatek 2017-08-31 13:32

Fundacja największego bukmachera na terenie naszego kraju Star-Typ Sport o nazwie "Sport Twoją Szansą" rozpoczęła właśnie proces wyboru beneficjenta swojego programu. Wśród tych, którzy mają szansę na wsparcie finansowe jest również nasz znakomity pływak, Paweł Juraszek. Przez najbliższych kilkanaście dni wszyscy możemy mu pomóc!

Piąty zawodnik ostatnich mistrzostw świata w Budapeszcie i rekordzista Polski na 50 m stylem dowolnym może zostać podopiecznym Fundacji "Sport Twoją Szansą". Nie uda się to jednak bez naszego wsparcia. Podstawowym kryterium wyboru jest bowiem liczba głosów oddanych na niego w głosowaniu internautów korzystających z usług bukmachera. By móc dokonać wyboru naszego reprezentanta, wystarczy posiadać konto na stronie internetowej STS. 

Głosować można pod tym linkiem: https://www.sts.pl/pl/sport-twoja-szansa/#glosowanie

Więcej o akcji TUTAJ.

Sylwetka Pawła Juraszka na stronie STS:

Przygodę z pływaniem rozpoczął w wieku 4 lat. Specjalizuje się na dystansie 50 m stylem dowolnym. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, multimedalista i rekordzista Mistrzostw Polski. Uznawany za ogromny talent. Przebojem wdarł się czołówki, co potwierdza jego czwarta pozycja na światowych listach. 

Celem sportowca jest dalszy rozwój kariery sportowej przez zakup odzieży i suplementów.