Polska

Bruckner Chase ekspert Surf Life Saving i Open Water z pierwszą wizytą w Polsce.

Iwona Bohosiewicz 2017-01-09 13:04

Doskonałe wyniki polskich zawodników podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Świata w Ratownictwie Wodnym w Eindhoven wzbudziły podziw nie tylko na krajowej arenie ratownictwa sportowego, ale także za oceanem.

Potencjał naszych zawodników dostrzegł między innymi Bruckner Chase światowej klasy ekspert surf life saving, wysłannik Red Bull Surf i Rescue Event na Mistrzostwa Świata, który w lutym odwiedzi Polskę, by zapoznać się z naszymi plażami oraz sprawdzić potencjał organizacji imprez Surf Life Saving w Polsce, tak bardzo popularnych w Australii czy właśnie Stanach Zjednoczonych.

Punktem kulminacyjnym pobytu będzie wykład i spotkanie otwarte, które odbędzie się 4 lutego 2017 r. w Hali "Pogoń" w Zabrzu o godz. 15.00, na której na co dzień swoje mecze rozgrywają piłkarze ręczni Górnika Zabrze.

Amerykański ekspert jest członkiem US Lifesaving i American Swim Coaches Association oraz Prezydentem Ocean City Swim Club oraz Ocean Positive Inc. dlatego też znaczna część spotkania poświęcona będzie tematyce open water, szkolenia zawodników open water i ratowników sportowych. Po wykładzie będzie także możliwość zadawania pytań.
Organizatorami spotkania są Śląskie WOPR w Katowicach oraz Bruckner Chase Ocean Positive Inc.

Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona, zapisy prowadzi Śląski WOPR www.slaskiewopr.pl

Gorąco polecamy i zapraszamy.