Dobro wraca! Możemy pomóc Adamowi! [AKTUALIZACJA]

Szymon Gagatek 2018-05-22 21:31

Los bywa nieobliczalny i często stawia nas w obliczu wyjątkowo trudnych sytuacji. Utalentowany zawodniki klubu Shark Rudna, Adam Kustra-Lipiński, w wieku niespełna 16 lat stanął przed najważniejszą walką w swoim życiu. W starciu z nowotworem możemy mu jednak pomóc!

Gromadzenie pieniędzy na pronoterapię dla Adama w niemieckiej klinice w Essen (https://www.siepomaga.pl/pomocdlaadama) zakończyło się sukcesem! To jednak nie koniec, w następnej kolejności młodego chłopaka czeka kosztowna rehabilitacja. Prowadzona jest na nią dalsza zbiórka.

Jeżeli ktoś chciałby udzielić pomocy, może to zrobić na dwa sposoby: biorąc udział w specjalnej licytacji dla Adasia - STOP Rakowi lub za pomocą przelewu na konto Fundacji Studenckiej „Młodzi Młodym”. 

Dane do przelewu:

Fundacja Studencka „Młodzi Młodym”

Plus Bank SA 55 1680 1017 0000 3000 1614 5263

w tytule przelewu wpisując: DLA ADASIA 8977

====================================================

Na stronie ze zbiórką pieniędzy dla Adama możemy przeczytać między innymi apel jego mamy:

"Sytuacja jest wyjątkowo pilna – 5 maja Adam skończył ostatni cykl chemioterapii. Mamy tylko nieco ponad 2 tygodnie, by rozpocząć naświetlenia protonami w klinice w Essen. 26 maja Adam musi być na miejscu. Los sprawił, że jest to też dzień urodzin Adama. Teraz od nas zależy, czy zacznie swoje życie od początku, czy je zakończy...

Trudno czytać o raku umieraniu, chemioterapii, walce o życie, każdemu, kto choć raz spotkał Adama. Mistrz pływacki, sportowiec, twardy zawodnik, który już w wieku 16 lat musi stanąć do wyścigu o wszystko... (...) Majątek za życie! trzeba zapłacić ogromne pieniądze, aby mój syn żył. Nie mam takich pieniędzy, a chcę, żeby Adaś przeżył. Nie mam innego marzenia, celu i sensu życia, niż to, aby zdobyć dla niego te pieniądze i pozwolić mu żyć. Dlatego błagam wszystkich o pomoc i wparcie."

Całość apelu TUTAJ.