Wywiady

Rozmowy w studiu Megatiming.pl

Iwona Bohosiewicz 2017-11-06 22:22

Gwiazdy pływania, wielkie talenty, trenerzy, działacze i oficjele - to postaci, które można zobaczyć i posłuchać w trakcie naszych transmisji z największych i najważniejszych zawodów w Polsce. Postanowiliśmy ułatwić Wam możliwość powrócenia do przeprowadzonych przez nas wywiadów. Stąd też pomysł uporządkowania ich w jednym artykule.

Wszystko zaczęło się na początku 2016 roku. Podczas zawodów POZnań International Swimming Cup w Termach Maltańskich wprowadziliśmy formułę transmisji z komentarzem z miejsca wydarzeń, połączoną z rozmowami z gośćmi specjalnymi w przygotowanym do tego studiu. Od tamtego czasu zrealizowaliśmy również przekaz z letnich i zimowych mistrzostw Polski, byliśmy na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodziezy, a w sezonie 2017/2018 zaczęliśmy także pokazywać w ten sposób cykl Arena Grand Prix Pucharu Polski. W naszym studiu pojawiło się już kilkadziesiąt osób!

Poniżej prezentujemy Wam listę wszystkich rozmów, które przeprowadziliśmy do tej pory na największych krajowych imprezach pływackich. Klikając na poszczególny wywiad, będziecie mogli rozpocząć oglądanie go. Zostaniecie bowiem przeniesieni na nasz kanał na YouTube'ie, błyskawicznie otrzymując dostęp do porządanych treści.

[Artykuł będzie aktualizowany po każdej kolejnej transmisji połączonej ze studiem]

Zimowe Mistrzostwa Polski Masters - Gliwice 2017

2017-11-17 – Gliwice – Jacek Thiem  – Przewodniczący Komitetu Technicznego Pływania Masters

2017-11-17 – Gliwice – Magdalena Drab - Zawodniczka Masters Wisła Kraków

2017-11-17 – Gliwice – Mirosław Witkowski – Organizator ZMPM – vice prezes SiKReT Gliwice

2017-11-18 – Gliwice – Paulina Kujawa - Zawodniczka Masters Wisła Kraków

2017-11-18 – Gliwice – Małgorzata Serbin - Zawodniczka Masters MKP Szczecin

2017-11-18 – Gliwice – Paweł Rurak, Robert Wilk, Krzysztof Wilk, Piotr Safrończyk - Zawodnicy Masters KS MAKO

2017-11-18 – Gliwice – Stanisław Krokoszyński - Zawodnik Masters Wisła Kraków, najstarszy uczestnik ZMPM

2017-11-18 – Gliwice – Zbigniew Januszkiewicz - Olimpijczyk, rekordzista Europy w kategorii masters


ARENA Grand Prix Polski – Łódź 2017

2017-11-04 – Łódź – Dagmara Zielińska - Prezes Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego

2017-11-04 – Łódź – Aleksandra Knop - Zawodniczka UKS 190 Łódź

2017-11-04 – Łódź – Tatiana Dąbrowska - Zawodniczka UKS 190 Łódź

2017-11-04 – Łódź – Maks Jaworski - Redaktor w Przeglądzie Sportowym

2017-11-04 – Łódź – Krzysztof Usielski - Były Prezes Polskiego Związku Pływackiego

2017-11-04 – Łódź – Filip Zaborowski - Zawodnik MKP Szczecin

2017-11-05 – Łódź – Paweł Juraszek - Zawodnik Dziewiątki Dzierżoniów

2017-11-05 – Łódź – Oliwia Jabłońska - Medalistka paraolimpijska, zawodniczka START Wrocław

 

ARENA Grand Prix Polski – Oświęcim 2017

2017-10-21 – Oświęcim – Mateusz Wysoczyński - Zawodnik AZS AGH Kraków

2017-10-21 – Oświęcim – Michał Poprawa - Zawodnik AZS AWF Katowice

2017-10-21 – Oświęcim – Bartłomiej Kubkowski - Zawodnik Kormorana Olsztyn

2017-10-21 – Oświęcim – Filip Wypych - Zawodnik AZS Pł Uł Łódź

2017-10-21 – Oświęcim – Kazimierz Woźnicki - Prezes Mołopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego

2017-10-21 – Oświęcim – Paweł Korzeniowski - Mistrz świata, trener Legii Warszawa

2017-10-21 – Oświęcim – Michał Harasim - Realizator transmisji 

2017-10-22 – Oświęcim – Paweł Słomiński - Prezes Polskiego Związku Pływackiego

2017-10-22 – Oświęcim – Karol Ostrowski - Zawodnik MKP Szczecin

2017-10-22 – Oświęcim – Katarzyna Kołodziej - Zawodniczka Unii Oświęcim

2017-10-22 – Oświęcim – Janusz Chwierut - Prezydent Miasta Oświęcimia

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Warszawa 2017

2017-07-19 – Warszawa – Jakub Kraska – Medalista Mistrzostw Europy Juniorów 2017

2017-07-19 – Warszawa – Antoni Kałużyński –  Medalista Mistrzostw Europy Juniorów 2017

2017-07-20 – Warszawa – Grzegorz Pietruczuk – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany Warszawa

2017-07-20 – Warszawa – Łukasz Drzewiński – Olimpijczyk, Trener, Komentator Mistrzostw Świata w Eurosporcie

2017-07-20 – Warszawa – Jan Kałusowski – Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 2017

2017-07-21 – Warszawa – Kacper Stokowski –  Medalista Mistrzostw Europy Juniorów 2017

2017-07-21 – Warszawa – Weronika Gotowska – Zawodniczka G8 Bielany Warszawa

2017-07-21 – Warszawa – Zbigniew Pacelt – Dyrektor Unii Związków Sportowych Warszawa

2017-07-21 – Warszawa – Jan Wiederek – Były Szef Wyszkolenie Polskiego Związku Pływackiego

2017-07-21 – Warszawa – Weronika Hallmann – Medalistka Mistrzostw Europy Juniorów 2017

2017-07-21 – Warszawa – Natalia Fryckowska – Multimedalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa 2017

2017-07-21 – Warszawa – Jakub Balcerek – Medalista Mistrzostw Europy Juniorów 2017

 

Letnie Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców – Lublin 2017

2017-05-18 – Lublin –  Paweł Słomiński – Prezes Polskiego Związku Pływackiego

2017-05-18 – Lublin – Andrzej Świtkowski - Trener Skarpy Lublin

2017-05-18 – Lublin – Maciej Bonecki – Komentator Eurosportu

2017-05-18 – Lublin – Paweł Juraszek - Zawodnik Dziewiątki Dzierżoniów

2017-05-19 – Lublin – Piotr Woźnicki – Trener Unii Oświęcim

2017-05-19 – Lublin – Michał Szymański – Trener Warty Poznań

2017-05-19 – Lublin – Jan Wiederek – Trener, były szef wyszkolenia PZP

2017-05-19 – Lublin – Paulina Piechota i Karolina Piechota  - Zawodniczki UKS 190 Łódź

2017-05-19 – Lublin – Aleksandra Knop - Zawodniczka UKS 190 Łódź

2017-05-20 – Lublin – Kacper Majchrzak - Zawodnik Warty Poznań

2017-05-20 – Lublin – Grzegorz Mazurek – Wiceprezes PZP ds. szkoleniowych

2017-05-20 – Lublin – Tomasz Polewka i trener Wojciech Sadowski - AZS AWF Katowice

2017-05-20 – Lublin – Jakub Skierka - Zawodnik AZS AWF Warszawa

2017-05-20 – Lublin – Kacper Stokowski - Zawodnik G8 Bielany Warszawa

2017-05-21 – Lublin – Kasia Lewocik – Organizator (AZS UMCS Lublin)

2017-05-21 – Lublin – Michał Skóra – Trener AZS AWF Katowice

2017-05-21 – Lublin – Jacek Kasperek – Trener AZS UMCS Lublin

2017-05-21 – Lublin – Paweł Słomiński – Prezes Polskiego Związku Pływackiego

2017-05-21 – Lublin – Radosław Kawęcki - Zawodnik AZS AWF Warszawa

2017-05-21 – Lublin – Filip Wypych - Zawodnik AZS UŁ PŁ Łódź

2017-05-21 – Lublin – Jacek Kryger – Właściciel H2OShop

 

Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców – Olsztyn 2016

2016-12-15 – Olsztyn – Paweł Słomiński - Prezes Polskiego Związku Pływackiego

2016-12-16 – Olsztyn – Michał Chudy - Zawodnik Legii Warszawa (obecnie w Warcie Poznań)

2016-12-16 – Olsztyn – Filip Wypych - Zawodnik AZS Uł Pł Łódź

2016-12-16 – Olsztyn – Mateusz Wysoczyński - Zawodnik AZS AGH Kraków

2016-12-16 – Olsztyn – Filip Zaborowski - Zawodnik MKP Szczecin

2016-12-17 – Olsztyn – Piotr Woźnicki - Trener Unii Oświęcim, spiker zawodów

2016-12-17 – Olsztyn – Kinga Cichowska - Zawodniczka Juvenii Wrocław

2016-12-17 – Olsztyn – Monika Czerniak - Zawodniczka Kormorana Olsztyn

2016-12-18 – Olsztyn – Natalia Fryckowska - Zawodniczka MKP Szczecin

2016-12-17 – Olsztyn – Kacper Majchrzak - Zawodnik Warty Poznań

2016-12-18 – Olsztyn – Kacper Stokowski - Zawodnik G-8 Bielany Warszawa

2016-12-18 – Olsztyn – Aleksandra Urbańczyk Olejarczyk - Zawodniczka AZS Uł Pł Łódź

2016-12-18 – Olsztyn – Grzegorz Widanka - Trener Śląska Wrocław

2016-12-18 – Olsztyn – Jan Wiederek – Były Szef Wyszkolenie Polskiego Związku Pływackiego


POZnań International Swimming Cup  – Poznań 2017

2016-02-19 – Poznań – Adrian Roszak - Trener UKS CITYZEN Poznań; organizator zawodów

2016-02-19 – Poznań – Paulina Kujawa (Palka) - Trener Wisły Kraków

2016-02-19 – Poznań – Piotr Białek - Spiker zawodów

2016-02-19 – Poznań – Jarek Błażek - Trener AZS AWFiS Gdańsk (obecnie MKP Gdańsk)

2016-02-20 – Poznań – Kacper Majchrzak - Zawodnik Warty Poznań

2016-02-20 – Poznań – Otylia Jędrzejczak - Mistrzyni Olimpijska; gość specjalny zawodów

2016-02-20 – Poznań – Michał Derewecki - Trener Znicza Koszalin; obsługa informatyczna zawodów

2016-02-21 – Poznań – Michał Harasim - Realizator transmisji 

2016-02-21 – Poznań – Bartłomiej Sosiński - Zawodnik UKS CITYZEN Poznań

2016-02-21 – Poznań – Maks Rybacki i Gosia Rybacka - Zawodnicy UKS CITYZEN Poznań

2016-02-21 – Poznań – Jarek Błażek - Trener AZS AWFiS Gdańsk (obecnie MKP Gdańsk)

2016-02-21 – Poznań – Przemo Lutomski - Trener UKS CITYZEN Poznań; organizator zawodów

2016-02-21 – Poznań – Diana Sokołowska - Zawodniczka AZS AWFiS Gdańsk (obecnie Uniwersytet Nevady)

2016-02-21 – Poznań – Katarzyna Baranowska - Mistrzyni Europy (Budapeszt 2006)