Wyrokiem z 14 marca 2016 r. Sąd Okręgowy w Warszawie – Sąd Wspólnotowych Znaków Towarowych i Wzorów Przemysłowych stwierdził, że Iwona Bohosiewicz poprzez używanie w obrocie handlowym oznaczeń zawierających słowo „omegatiming” naruszyła prawo do wspólnotowego znaku towarowego OMEGA, zarejestrowanego w Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante pod numerem 7320229 oraz dopuściła się czynów nieuczciwej konkurencji w stosunku do Omega SA (Omega AG Omega Ltd) z siedzibą w Bienne (Szwajcaria) oraz Swiss Timing Ltd z siedzibą w Corgemont (Szwajcaria). Sąd zakazał Iwonie Bohosiewicz posługiwania się oznaczeniami zawierającymi słowo „omegatiming”.

Aktualności

Wilk z dwoma medalami Mistrzostw USA

Szymon Gagatek 2012-11-30 14:06

Katarzyna Wilk wraz z koleżankami zdobyła dwa medale - srebrny i brązowy - w konkurencjach sztafetowych pierwszego dnia Mistrzostw Stanów Zjednoczonych na pływalni jardowej. Oprócz niej w sesji finałowej w Austin zobaczyliśmy również Michała Domagałę i Adama Mączewskiego.

Polacy w Mistrzostwach USA - Domagała w finale A!

Szymon Gagatek 2012-11-30 00:59

Michał Domagała awansował do finału A wyścigu na 500 jardów stylem dowolnym podczas pierwszego dnia Mistrzostw Stanów Zjednoczonych na pływalni jardowej. W dzisiejszych kwalifikacjach wystartowali też: Katarzyna Wilk, Joanna Budzis i Adam Mączewski.

Sprostowanie dotyczące MP MASTERS

Jarek Blazek 2012-11-29 08:32

W artykule "MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS W KATOWICACH", opublikowanym w dniu 27 listopada 2012 roku o godzinie 10:59, podaliśmy informację, iż poodczas tych zawodów ustanowiono 13 rekordów Polski, w tym 10 indywidualnych.

Co nas czeka w weekend?

Jarek Blazek 2012-11-29 08:18

W nadchodzących dniach niestety mało się będzie działo na pływalniach w naszym kraju, przynajmniej jeśli chodzi o imprezy centralne. Niezbyt wiele zawodów odbędzie sie także w poszczególnych regionach. Zapraszamy na krótki przewodnik - "Co, gdzie, kiedy?

Rezygnacji ciąg dalszy

Szymon Gagatek 2012-11-28 00:42

Kolejna pływaczka postanowiła zakończyć swoją sportową karierę. Tym razem taką decyzję podjęła 26-letnia Brytyjka Joanne Jackson, która zaledwie kilka dni temu straciła rekord świata na 400 m stylem dowolnym na krótkim basenie.

Mistrzostwa Polski Masters w Katowicach

Jarek Blazek 2012-11-27 12:03

Ponad 450-ciu zawodników z prawie wystartowało w Zimowych Mistrzostwach Polski Masters zorganizowanych przez UKS Wodnik 29 Katowice, które odbyły się w ubiegły weekend na pływalni katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego. Zawody odbyły się w obsadzie międzynarodowej, z udziałem ekip z Czech, Ukrainy oraz Słowacji.

ME w pływaniu: Dominacja Francuzów potwierdzona

Szymon Gagatek 2012-11-25 18:49

Dwa rekordy Europy, kilka naprawdę dobrych wyników i ostateczne zwycięstwo Francuzów w klasyfikacji medalowej. Tak w wielkim skrócie wyglądała ostatnia sesja finałowa podczas pływackich Mistrzostw Europy na krótkim basenie, które odbywały się w Chartres. Dziś reprezentanci gospodarzy zdobyli aż dziesięć krążków, w tym cztery z najcenniejszego kruszcu.

Grand Prix Polski Poznań

Jarek Blazek 2012-11-25 16:19

Zakończyły się najważniejsze zawody w tym roku, jeżeli chodzi o cyklu Grand Prix Pucharu Polski. Na przepięknej pływalni „Termy Maltańskie” w Poznaniu padło wiele dobrych rezultatów, paru zawodników uporało się tez z minimami na zbliżające się Mistrzostwa Świata na pływalni 25-metrowej w Stambule.

ME w pływaniu: Finał nie dla Czerniaka

Szymon Gagatek 2012-11-25 15:59

Konrad Czerniak zajął 11. miejsce w półfinałach 50 m stylem motylkowym, podczas Mistrzostw Europy na krótkim basenie, które odbywają się w Chartres. Polaka nie zobaczymy zatem w wielkim finale.

GP w Poznaniu zakończone, Mistrzostwa Świata coraz bliżej!

Szymon Gagatek 2012-11-25 14:49

Aleksandra Urbańczyk i Radosław Kawęcki wygrali zawody Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu na krótkim basenie (25 m), które odbyły się w Poznaniu. Oboje absolutnie zdominowali tegoroczny cykl, triumfując wcześniej również w Suwałkach, Łodzi i Krakowie. Rywalizacja w stolicy województwa wielkopolskiego była jednak ważniejsza z innego powodu - można było tam wywalczyć minimum na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w dniach 12-16 grudnia, w Stambule.

Medalowe łowy w Żylinie

Jarek Blazek 2012-11-25 14:40

Zakończyły się w słowackiej Żylinie trzydniowe zmagania pływaków w Centralnych Zawodach Państw Europy Środkowej. Ekipa Polski, złożona z dziewcząt 13-14 letnich oraz chłopców 15-16 letnich zajęła drugie miejsce z dorobkiem 274 pkt w klasyfikacji punktowej ustępując tylko piekielnie silnej ekipie Wegier (427 pkt). W zawodach tych Polacy zdobyli 20 medali (8 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych).

ME w pływaniu: Czerniak w półfinałach

Szymon Gagatek 2012-11-25 13:05

Podczas sesji kwalifikacyjnej ostatniego dnia Mistrzostw Europy w pływaniu na krótkim basenie Konrad Czerniak awansował do półfinałów 50 m stylem motylkowym. Polak zajął czternastą pozycję, ex aequo z Serbem Radovanem Siljevskim. Najszybszy był reprezentant gospodarzy, Frederick Bousquet.

ME w pływaniu: Sawrymowicz tuż za podium | Rekordy, rekordy, rekordy...

Szymon Gagatek 2012-11-24 16:34

Mateusz Sawrymowicz na czwartym miejscu zakończył zmagania na 1500 m stylem dowolnym podczas trzeciego dnia Mistrzostw Europy w pływaniu na krótkim basenie (25 m), które odbywają się w Chartres. Najszybszą serię wygrał Włoch, Gregorio Paltrinieri i to on triumfował w tej konkurencji. Sawrymowiczowi nie udało się zatem obronić tytułu, wywalczonego przed rokiem w Szczecinie.

ME w pływaniu: Kolejne medale rozdane

Szymon Gagatek 2012-11-23 23:11

Zakończył się drugi dzień zmagań na obiekcie w Chartres, gdzie odbywają się Mistrzostwa Europy w pływaniu na krótkim basenie (25 m). Podczas sesji finałowej znakomicie spisały się Dunki, które wywalczyły dla swojego kraju aż trzy złote medale. Jedyny nasz reprezentant – Konrad Czerniak – nie awansował do jutrzejszego finału na 100 m stylem dowolnym.

ME CHARTRES: ELIMINACJE DZIEŃ 2

Szymon Gagatek 2012-11-23 11:24

Konrad Czerniak z dziewiątym czasem awansował do półfinałów 100 m stylem dowolnym. Podopieczny Bartosza Kizierowskiego był jedynym naszym reprezentantem, który wystartował w sesji kwalifikacyjnej dzisiejszego dnia Mistrzostw Europy na krótkim basenie (25 m) w Chartres. Czerniak dopłynął do mety z czasem 47.94 s i o ponad sekundę przegrał ze zwycięzcą kwalifikacji - Rosjaninem, Evgenym Lagunovem (46.91 s). Dało mu to jednak bezpieczny awans do wieczornych półfinałów.

Kawęcki Mistrzem Europy!

Szymon Gagatek 2012-11-23 00:34

Radosław Kawęcki wywalczył tytuł Mistrza Europy w pływaniu na krótkim basenie (25 m). Nasz reprezentant wygrał we francuskim Chartres wyścig finałowy na 200 m stylem grzbietowym i obronił złoto wywalczone przed rokiem w Szczecinie.

ME Chartres: eliminacje dzień 1

Jarek Blazek 2012-11-23 00:34

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się w Chartres Mistrzostwa Europy na pływalni 25-cio metrowej. W eliminacjach pierwszego dnia zawodów zaprezentowali się wszyscy reprezentanci Polski, którzy zostali powołani do Francji: Konrad Czerniak, Mateusz Sawrymowicz oraz Radosław Kawęcki.

ME w pływaniu – Francuzi ostrzą zęby (zapowiedź)

Już jutro, we francuskim Chartres, rozpoczną się ME w pływaniu na krótkim basenie (25 m). Na obiekcie L’Odyssee, oddanym do użytku w 2009 roku, zobaczymy trzech Polaków: Konrada Czerniaka, Radosława Kawęckiego i Mateusza Sawrymowicza. Dominować mają natomiast reprezentanci gospodarzy, którzy rewelacyjnie spisywali się podczas ubiegłotygodniowych mistrzostw kraju.