Świat

Kopenhaga 2017: Program startów Polaków

Szymon Gagatek 2017-12-12 23:21

Dziewiętnaścioro biało-czerwonych ma już za sobą ostatni trening w Royal Arenie przed mistrzostwami Europy w pływaniu na krótkim basenie. Jutro o godzinie 9:30 ruszą do walki o jak najwyższe pozycje na najważniejszej imprezie sezonu zimowego na arenie międzynarodowej. Zgodnie z naszą tradycją, czas więc przedstawić godzinową rozpiskę startów Polaków.

Do mistrzostw Europy w Kopenhadze pozostał 1 dzień!

Zawody rozpoczniemy kilkoma ciekawymi akcentami. Już w środę do obrony tytułu na dystansie 200 m stylem grzbietowym przystąpi Radosław Kawęcki. Na miejsca w czołówce stać też na pewno Filipa Zaborowskiego (400 m stylem dowolnym) czy Dominikę Sztanderę (50 m stylem klasycznym). Kolejne dni też zapowiadają się interesująco, chociażby ze względu na będącego w dobrej formie Konrada Czerniaka, a także nasze medalistki poprzedniego czempionatu w Netanji: Alicję Tchórz i Aleksandrę Urbańczyk-Olejarczyk.

Nie możemy też zapomnieć o naszych drużynach, które mają duże szanse, by namieszać w czołówce. Powiększenie kadry o zawodników sztafetowych pozwala liczyć na kilka dodatkowych okazji na finały, a w niektórych przypadkach może nawet walkę o podium. Czas więc wygodnie zasiąść w fotelach, obserwować transmisję telewizyjną (oraz internetową) ze stolicy Danii, a także śledzić nasze relacje z mistrzostw Europy - najlepiej z dokładną rozpiską startów Polaków, którą znajdziecie w tym artykule.

PROGRAM TRANSMISJI W TVP SPORT
PROGRAM TRANSMISJI W EUROSPORT 2
TRANSMISJA INTERNETOWA