Wywiady

Jan Świtkowski: "Trzeba brać się do roboty, a nie paplać jęzorem."

Daniel Biś 2013-12-27 23:11

Jan Świtkowski do Polski wpadł tylko na chwilę. Po czterech miesiącach w Stanach Zjednoczonych w mocnych słowach mówi o tym, czego w polskich klubach brakuje.

Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk:"Mam cele i marzenia"

Daniel Biś 2013-12-25 12:31

Najszybsza polska zawodnicza w świątecznej gorączce znalazła czas dla nas. Lektura obowiązkowa w zimowy wieczór!

Alicja Tchórz: Chcę być coraz lepsza.

Daniel Biś 2013-12-09 15:33

Rozmowa z Alicją Tchórz, tuż przed wyjazdem na Mistrzostwa Europy w Herning.
Między innymi o tym, dlaczego Ala mniej czasu poświęca ostatnio na styl grzbietowy.

Paweł Korzeniowski: Lubię wyzwania!

Daniel Biś 2013-11-25 22:47

Specjalnie dla news.omegatiming.pl największa gwiazda polskiego pływania. Zawodnik, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Paweł Korzeniowski bowiem od lat dostarcza nam wielu emocji!

news.omegatiming.pl: Ostatnie tygodnie były dla Ciebie wyczerpujące. Próbowałeś liczyć, ile razy startowałeś?

Sławomir Kuczko: Potrafię krzyknąć

Daniel Biś 2013-11-02 23:10

Były mistrz Europy, a obecnie trener AZS-AWF Warszawa, specjalnie dla news.omegatiming.pl!

"Tutaj to sport drużynowy"

Daniel Biś 2013-10-14 16:46

Rozmowa z Aleksandrem Danielewskim- czołowym grzbiecistą w Polsce, byłym reprezentantem Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów, byłym uczniem najlepszego liceum w Polsce, a obecnie studentem Oakland Univeristy, czyli życie w Roachester bez tajemnic.

PŁYWACKI RENTGEN - AGNIESZKA OSTROWSKA

Jarek Blazek 2013-06-20 15:14

Dzisiejszym gościem będzie osoba, którą w Olsztynie (poczas Grand Prix oraz Głównych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców) mogliśmy zobaczyc po raz pierwszy od dłuższego czasu. Agnieszka w sierpniu 2012 roku postanowiła przenieść się za ocean, by dalej kontynuować edukacje i treningi w drużynie akademickiej Drury University w Springfield w stanie Missouri. Jak jej się tam powodzi, dlaczego postanowiła wyjechac i jak bardzo żałuje swojej decyzji dowiecie sie się po przeczytaniu wywiadu z popularną "OSTRĄ".

PŁYWACKI RENTGEN - KATARZYNA KASPEREK

Jarek Blazek 2013-06-06 16:12

W dniu dzisiejszym gościem naszego wywiadu jest pływaczka, która specjalizuje się obecnie w długich dystansach. W pewnym momencie jej kariera sportowa wisiała wręcz na włosku - od września do stycznia nie było żadnej mowy o treningu w wodzie z powodu poważnej kontuzji, ale się udało. Od stycznia trenuje już w miarę normalnie i obserwujemy ją w coraz lepszej dyspozycji. Na pewno stać ją na wyniki na światowym poziomie. Przed Wami Katarzyna Kasperek

PŁYWACKI RENTGEN - OSKAR SAWCZUK

Jarek Blazek 2013-05-30 15:02

Witam Was po krótkiej przerwie. Mam nadzieję, że nie będzie ona się częściej pojawiała, choć nie była w pełni zależna ode mnie. Dzisiaj gościem RENTGENA jest zawodnik Trójki Łódź - Oskar Sawczuk. Grzbiecista z rocznika 1998, który w tym roku podczas Zimowych Mistrzostw Polski zdobył swój pierwszy złoty medal. Myslę jednak, że nie ostatni...Oby każdy z naszych młodych pływaków miał takie samo podejście do zycia co Oskar. Zapraszam do lektury.

PŁYWACKI RENTGEN - PAULINA PIECHOTA

Jarek Blazek 2013-05-08 20:21

W dniu dzisiejszym gościem naszego wywiadu jest zawodniczka z Łodzi – Paulina Piechota. Byłoby wielkim nietaktem powiedzieć, że wschodząca gwiazda, bo przecież to zawodniczka bardzo młoda i nie wiadomo jak potoczą się jej losy w przyszłości. Paulina to zawodniczka z typu tych, którym nie straszny jest dystans – pływa długie dystanse kraulowe, 400 zmiennym – człowiek orkiestra. Była podczas wielomeczy w Poznaniu i Koszycach jednym z silniejszych punktów naszej reprezentacji. Zapraszamy do lektury :)

 

 

PŁYWACKI RENTGEN - DOMINIKA SZTANDERA

Jarek Blazek 2013-05-01 23:17

Dzisiaj, mimo małych problemów i święta narodowego (jeszcze na dodatek to Święto Pracy) udało zamieścić sie nam wywiad. Wywiad z osobą bardzo kolorową, nafaszerowana pozytywną energią a jednocześnie twardo stąpającą po ziemi. W Kijowie uporała się z minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów, ale będzie je musiała jeszcze raz powtórzyć w Olsztynie. Mało tego - to minimum to nie jest jej główny cel - planuje zrobić coś więcej! Przeczytajcie sami - przed Wami Dominika Sztandera :)

PŁYWACKI RENTGEN - JAKUB SKIERKA

Jarek Blazek 2013-04-24 19:46

Kolejnym gościem pływackiego rentgena jest zawodnik z rocznika 1998, mimo swojego młodego wieku pobił już w swojej karierze kilka rekordów Polski w stylu grzbietowym oraz dowolnym. Jest on dowodem na to, że w małej mieścinie można osiągnąć wspaniałe wyniki, o których wszyscy usłyszą. Osobiście jestem ogromnym fanem tego modego i pracowitego zawodnika, więc gorąco zapraszam Was do lektury naszej krótkiej pogawędki. Moim gościem jest dzisiaj Jakub Skierka :)

 

PŁYWACKI RENTGEN - MICHAŁ BRZUŚ

Jarek Blazek 2013-04-17 20:01

Dzisiejszym gościem jest pływak Orki Zamość. Pierwszy raz gościmy w tym mieście, ale jak przeczytacie, bardzo fajni i ogarnięci ludzie tam mieszkają, więc pewnie tam kiedyś wrócimy. Michał Brzuś to kolejny zawodnik, który pozostał w swoim macierzystym klubie i nie skorzystał z oferty żadnego SMS-u. Wyniki osiąga bardzo przyzwoite, choć był taki moment, że kontuzja narobiła mu trochę strachu. Najlepiej będzie jak sami przeczytacie :)

PŁYWACKI RENTGEN - AGATA NASKRĘT

Jarek Blazek 2013-04-10 19:02

W dniu dzisiejszym gościem wywiadu jest kolejna pływaczka z Bydgoszczy, tym razem jednak z klubu MKS Astoria Bydgoszcz, która dzięki swoim wynikom uzyskiwanym w ostatnich sezonach jest już znana wszystkim seniorkom w Polsce, szczególnie tym pływającym stylem grzbietowym. Niesamowicie zdolna, pracowita i twardo stąpająca po ziemi. O planach na najbliższe miesiące i innych miłych sprawach rozmawialiśmy z Agatą Naskręt.

PŁYWACKI RENTGEN - KACPER STOKOWSKI

Jarek Blazek 2013-03-27 15:38

Gościem dzisiejszego odcinka PŁYWACKIEGO RENTGENA będzie młodziutki pływak z Warszawy, który wprawił w osłupienienie swoimi wynikami podczas Mistrzostw Polski 14-to latków. Mimo swojego młodego wieku jest to zawodnik bardzo ułożony, świadomy swoich celów oraz tego, co robi. Z wywiadu wynika, że trener dla niego to osoba najważniejsza w ich pracy i w pełni mu ufa, co niestety nie zawsze ma miejsce w rzeczywistości a moim zdaniem jest podstawą uzyskiwania wyników na najwyższym poziomie. Przed Wami Kacper Stokowski!

PŁYWACKI RENTGEN - ANNA KOZŁOWSKA

Jarek Blazek 2013-03-20 20:03

Gościem dzisiejszego "Rentgena" jest osoba z MUKS Piętnastka Bydgoszcz. Ania Kozłowska, bo o niej mowa - to jedna z niewielu zawodniczek w krajowej czołówce, która potrafi pływac wszystkim - świetnie pływa grzbietem, delfinem, zmiennym...podejrzewam, że w stylu dowolnym też potrafiłaby zrobic małe przemeblowanie w czołówce. Pierwsza zawodniczka, która spotkałem, która w ciągu jednej nocy śpi dwa razy... zapraszam do lektury :)

PŁYWACKI RENTGEN - DAWID PIETRZAK

Jarek Blazek 2013-03-13 20:56

W dniu dzisiejszym gościem naszego "RENTGENA" jest osoba, która na ostatnich Mistrzostwach Polski w Gliwicach była jedną z jaśniejszych postaci konkurencji męskich. Pływak nietuzinkowy, wszechstronnie uzdolniony. O celach na przyszłość, pływaniu, sukcesach i porażkach oraz życiu codziennym udało nam sie porozmawiać z Dawidem Pietrzakiem z MUKS 15 Bydgoszcz! Zapraszamy do lektury

PŁYWACKI RENTGEN - JOWITA SIEŃCZYK

Jarek Blazek 2013-03-06 20:02

Dzisiaj gościem „PŁYWACKIEGO RENTGENA” jest osoba jak zwykle z resztą  wyjątkowa. Dziewczyna, która wypełniła minimum na MŚ w Istambule lecz z przyczyn formalnych nie mogła na nie pojechać. Ambitna, waleczna, wszechstronnie uzdolniona pływaczka z województwa lubelskiego, która miejmy nadzieje już niedługo będzie sławna nie tylko w Polsce… Miło mi Wam przedstawić Jowitę Sieńczyk!